Zábava

Dara priznala svoje sochy: Bolo to riešenie rovnice fotogenickejšieho tvaru, nie trochu sebalásky

Otvorene hovorila o sochách, komplexoch a sebaláske.

Dara Rolins je jednou z najdiskutovanejších celebrít v otázkach plastickej chirurgie a neinvazívnych estetických zákrokov. Teraz však speváčke došla trpezlivosť a odpovedala priamo za jej chrbát. Ako je to teda s úpravami exteriéru?

Priznala, že si upravila prsia a nos

V komentároch pod niekoľkými fotografiami zachytila ​​speváčka poznámky svojich fanúšikov, ktorí ju nenápadne obvinili z používania plastickej chirurgie, aby vyzerala dobre.

Preto sa rozhodla odpovedať na tieto obvinenia priamo a bez akýchkoľvek okolností. Vďaka tomu ľahko priznala, že si dala upraviť prsia a nos.

„Väčšie poprsie môže zvýšiť sebavedomie ženy a dokonca aj s mojim nosom, ktorý som si‚ zafixovala ‘, išlo o riešenie fotogenickejšej rovnice, ktorá nezíska viac sebalásky,“ napísala vo svojom príspevku.

Dara Rolins

Fotogaléria

Dara Rolins

Zdroj: Profimedia

Dara zároveň odmieta nechať svoje implantáty vyplniť jej tvár. Vždy mala výraznejšie líca, a aj keď má inak štíhlu postavu, tieto vlastnosti zostali vždy rovnaké.

Dostane botox

Okrem týchto dvoch zákrokov sa priznala aj k ďalšiemu zákroku, ktorý absolvuje približne raz za tri mesiace. Pravidelne si vpichuje do oblasti nad nosom medzi očami botox, ktorý zabraňuje tvorbe vrások.

Na iných miestach na tvári tieto príznaky starnutia nerieši, ale v tomto jednom prípade je vždy ochotný hrešiť. Za svoj dobrý vzhľad vďačí hlavne poctivej starostlivosti, pretože pravidelne chodí na rôzne kozmetické procedúry a používa kvalitné výrobky na tvár.

Dara Rolins

Fotogaléria

Dara Rolins

Zdroj: Profimedia

Mnoho ľudí v Dare sa pýtalo, či má jej vzhľad niečo spoločné so sebaúctou. Uisťuje všetkých, že aj napriek drobným úpravám sa jej páči a nie je komplexmi podceňovaná.

READ  Slovenský premiér súhlasil s predčasnými voľbami po tom, čo zlyhal plán na nový kabinet - ThePrint -

Nemá to nič spoločné s jej sebaúctou

„Téma„ byť šťastný “a to, ako presne sa to myslí, je veľmi diskutabilná, v relatívnom vyjadrení, možno dokonca aktuálna. Nie je žiadnym tajomstvom, že sa ňou zaoberám. Vychádza z mojej podstaty a súvisí aj s mojou povolanie, keď je človek pod drobnohľadom. Samozrejme veci ladím a pomáham im.

Som však skutočne presvedčený, že moje „vylepšenia“ nie sú proti zdravému rozumu. A dôvod, prečo som niektorých podstúpil, nemá nič spoločné s nechuťou. Naopak. Mojím cieľom nie je a nikdy nebolo poprieť Daru. Skôr preto, aby uspokojila svoje túžby, “vysvetlila svojim fanúšikom dôvody, pre ktoré sa rozhodla pre malé zmeny.

Dara Rolins

Fotogaléria

Dara Rolins

Zdroj: Profimedia

Diktát šoubiznisu je nemilosrdný, toľko hviezd si dáva pozor, aby dlho vyzerali dobre a aby nestratili ponuky a priazeň fanúšikov.

Nie je dokonalá, ale neprekáža jej to

Populárna popdiva zároveň pripúšťa, že si je vedomý svojich nedostatkov, ale nemusí ich riešiť. Aj keď mnohí z jej fanúšikov by nepochybne nesúhlasili s jej kritickým hodnotením vzhľadu.

„Nemám dokonalú postavu, ani vlasy, ani tvár, ale viem, že som v pohode. A že mám dobré srdce po mame a otcovi, slušnú intuíciu a môj talent nie je na zahodenie. A to je celkom dôvod na radosť v Dare, “dodal spokojne spevák.

Nelákate ju na posilnenie alebo beh

Vyznanie Rolins vyvolala fotografia spred pár dní, na ktorej bola odfotená v športovom oblečení s odhaleným bruškom.

Ukázala svoju skvelú postavu a niektorí sa nezabudli zdržať komentovania toho, že svojmu zovňajšku pomáhala rôznymi zásahmi. Práve v tomto príspevku Dara prezradila, ako je v dobrej kondícii.

Osobne miluje tanec a jogu. Nikto by ju nedostal do fitnescentra a v žiadnom prípade by nebola schopná ani behať. Namiesto toho dáva prednosť rýchlej chôdzi, ktorú pravidelne cvičí, kedykoľvek má na to dostatok času. A čo odkazuje Dara všetkým ženám?

READ  Chandler z Friends vyzerá hrozne, ale ... Zásnuby s touto mladou mačkou!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close