Zábava

David Tobrik sa vrátil do Spojených štátov po tom, čo uviazol na Slovensku pre problémy s imigráciou

David Tobrik je späť v Amerike.

25-ročný YouTuber, ktorý začiatkom tohto týždňa prezradil, že mal problémy s opätovným vstupom do krajiny po ceste do svojho rodného mesta na Slovensku, sa vo štvrtok podelil o to, že sa po pozitívnom teste vrátil do štátu.

Tobric zdieľa fotografie z Washingtonovho pamätníka Napísal na svojom Instagrame„Nechajú ma ísť späť do Ameriky!!“

„Všetko, čo musím urobiť, je vymeniť 12 prvorodených Tesl a Jasonov za moju zelenú kartu!!“ Zavtipkoval.

Internetová hviezda, ktorá sa v detstve presťahovala do Ameriky, predtým oznámila v a vlog na YouTube Dostal zelenú kartu – známu aj ako karta trvalého pobytu v USA – ktorá mu umožnila opustiť krajinu prvýkrát v dospelosti. Pri tejto príležitosti odcestoval s priateľmi späť na Slovensko.

V príbehu na Instagrame zdieľanom tento týždeň však Dobric uviedol, že pri návrate do USA po dvojtýždňovej ceste čelí určitým problémom.

„Ahojte chlapci, prepáčte, že som nebol veľmi aktívny na sociálnych sieťach,“ vysvetlil Ten vo vnútri. „Všetci sú späť doma, pretože to trvá príliš dlho a získať víza a zelenú kartu je oveľa ťažšie, ako som si myslel.“

„Dúfam, že sa čoskoro dostanem späť do Štátov, a je to, akoby som sa stratila, naozaj som uviazla,“ pokračovala a celú situáciu prirovnala k poľovačke. „Gratulujem mi.“

Tobrič vtedy bližšie nešpecifikoval, aké konkrétne imigračné problémy mu bránili v návrate do USA.

fanúšikovia scény Moderátor podcastu vie, že Dobric bol príjemcom imigračnej politiky Obamovej administratívy DACA alebo odloženej akcie pre príchody detí. DACA umožňuje deťom imigrantov bez dokladov zostať v Spojených štátoch bez strachu z deportácie.

Opäť v roku 2019 Sprievodné video GQ, Išiel „v utajení“ na sociálne siete, aby odpovedal na otázky fanúšikov a diskutoval o tom, prečo nemohol opustiť krajinu. V rámci politiky môžu príjemcovia DACA získať špeciálne povolenie na opustenie krajiny, ale nemajú zaručený opätovný vstup.

READ  Francúzsko vs. Portugalsko dosahuje na časovej osi TF1 trojročné maximum 15,6 milióna divákov

„Nemôžem odísť, pretože ma chráni DACA, v podstate môžem odísť, môžem ísť hneď teraz, ale nemôžem sa vrátiť. Nemôžem znova vstúpiť do krajiny ďalších 10 rokov. Som opúšťam krajinu, takže nie som občan, nemám víza,“ povedal Dobric. Potom vysvetlil.

Zelená karta by však Tobrikovi umožnila prísť a odísť zo Spojených štátov

Tobrik vo štvrtok na svojom Instagram Stories zdieľala poznámku, v ktorej poďakovala tým, ktorí jej pomohli získať zelenú kartu, ktorá jej umožní cestovať.

David Tobrik/Instagram

Musím získať tie najväčšie príbehy Ľudia Každý deň v týždni? Prihláste sa na odber nášho nového podcastu, Ľudia každý deň, Od pondelka do piatku získate dôležité správy o celebritách, zábave a ľudskom záujme.

„Ale všetky žarty bokom, toto je pre mňa super super veľká vec a naozaj si vážim každého, kto mi pomohol konečne sa stať legálnym,“ napísal. „Nikdy na to nezabudnem🥺.“

Dobric zverejnil niekoľko videí, na ktorých ho jeho priatelia vyzdvihli z letiska a ako sám jedol cestoviny vo vírivke podľa ságy o zelenej karte.

„Znova sme sa k tomu vrátili!“ dráždil v klipe.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close