šport

Devils‘ Tatar Talks Trade deadline & Play off push

Bežnému človeku zvyčajne trvá tri až šesť mesiacov, kým sa v novej práci usadí. Keď viete, že vždy existuje obdobie prispôsobenia bez ohľadu na to, kto ste, prečo sú hokejisti hodnotení po niekoľkých zápasoch po výmene?

Timo Meyer ako člen New Jersey Devils zo San Jose absolvoval 15 zápasov Sharks ho vymenili feb. 26. 2023. Nazbieral deväť bodov (šesť gólov, tri asistencie) a dva góly strelil v mužskej výhode. Počas minulého týždňa som mal od fanúšikov správy, ktoré spochybňovali vplyv Meyera na ľad a či bol tento obchod chybou.

Timo Meyer, New Jersey Devils (Jess Starr/ hokejoví spisovatelia)

Fanúšikovia počuli, že generálny manažér Tom Fitzgerald a hlavný tréner Lindy Ruff tvrdia, že hráčovi zvyčajne trvá 15 až 20 zápasov, kým sa s novým tímom sžije. Rozhodol som sa načrieť trochu hlbšie a porozprávať sa s hráčom, ktorý to osobne zažil. Po tréningu tímu 31. marca v RWJBarnabas Health Hockey House som vošiel do šatne a našťastie som našiel presne toho hráča, ktorého som hľadal.

Tatar hovorí o akvizícii obchodného termínu

Thomas Tatar je perfektný hráč, ktorý hovorí o výzvach vstupu do nového tímu. Počas svojich 12 sezón v NHL robil akvizície pri uzávierke výmeny okrem podpisu s tímami ako voľný hráč.

„Myslím si, že obchodovanie je o niečo ťažšie, ako keď podpíšete zmluvu ako voľný hráč, pretože keď vás vymenia niekde mimo sezóny, pravdepodobne je v tíme určitá štruktúra, na ktorú nie ste zvyknutí a nemáte toho veľa. času na prispôsobenie,“ vysvetlil. „Nemáš vôľu, však? Musíš to robiť rýchlejšie, takže pre hráča je to trošku náročnejšie.

Čo sa týka Meiera, pred pár týždňami som sa ho spýtal, či je systém v New Jersey podobný systému v San Jose, a on rýchlo povedal, že nie, určite existuje úprava. Bývalý útočník Sharks stále hľadá konzistenciu a od svojho príchodu hral s niekoľkými rôznymi spoluhráčmi, často s Jackom Hughesom alebo Nicom Hiskierom ako jeho centrom.

READ  Zranenie Davida McColdricka s Írskom prehlbuje problémy s výberom Sheffield United pre Fulham

Čiary Hrané hry Celkový čas na ľade
Jesper Pratt – Jack Hughes – Timo Meyer 4 41:09
Jesper Pratt – Nico Hisier – Timo Meyer 6 38:55
Jesper Boqvist – Jack Hughes – Timo Meyer 3 33:17
Dawson Mercer – Nico Hisier – Timo Meyer 5 33:01
Jesper Boqvist – Erik Haula – Timo Meyer 4 22:24
Zdvorilosť Prírodný štatistický trik

Okrem Tatara, Eric Houla, Curtis Lazar a Brendan Smith jasne rozumejú tomu, čo teraz Meyer robí, pretože každý z nich bol predtým obchodnou akvizíciou, ale možno nemali taký tlak, aby vystupovali ako Meyer. Ruff stále hľadá tie správne kombinácie, keď sa blíži posezónny zápas a v poslednom zápase proti Chicagu Blackhawks začal Meyer s Nicom Hisierom a Dawsonom Mercerom, ale nakoniec bol presunutý do tretej línie, aby hral po boku Haulu a Jespera Boqvista.

Tatar sa obzerá za minulou sezónou

Minulá sezóna bola pre Tatara prvá v New Jersey a sediac vo svojom stánku sa zamyslel nad sezónou 2021-22.

„Minulý rok to bola trochu výzva. Myslím, že hráme trochu nezvyčajným systémom ako iné tímy a chvíľu trvalo, kým sme si na to zvykli,“ povedal. zábava tento rok, je zábavné vyhrať. (Máme tu) skvelú partiu chalanov, takže to bolo skvelé.

Thomas Tatar New Jersey Devils
Thomas Tatar, New Jersey Devils (Jess Starr/ hokejoví spisovatelia)

Niekedy musíte urobiť krok späť, aby ste sa posunuli vpred, a Tatar sa obzrie späť a cíti, že minulosezónne nešťastia im možno pomohli dostať sa tam, kde sú teraz.

„Nepovedal by som, že minulý rok sme boli pripravení na tento rok. Museli sme prejsť tým procesom učenia sa, aby sme si uvedomili, aké to je. Viete, že prehra bolí, nie je to zábava. Možno sa musíme trochu nakopnúť z minulého roka aby nás v tejto sezóne posunul dopredu.

READ  Carlos Algarz a Rafael Nadal po prvý raz vyrovnali Španielsko na 1:2 v rebríčku ATP.

Obrat z minulej sezóny na túto sezónu je pôsobivý. Kampaň 2021-22 ukončili so 63 bodmi a rekordom 27-46-9. Momentálne má klub na konte 104 bodov a tri víťazstvá sa vyhýbajú vyrovnaniu franšízového rekordu v počte víťazstiev v jednej sezóne (51).

SÚVISIACE: Diabolské okno je príliš otvorené: Ako sme sa sem dostali


Najnovšie správy a výber


Slovenský krídelník hovorí, že akvizície tímu mimo sezóny majú viac skúseností a dokonca aj mladší chalani sa oproti minulej sezóne zlepšili. Meier je ďalší hráč 35 zápasov so skúsenosťami z play-off. Je ďalším cenným kúskom do Fitzgeraldovej skladačky a počas svojho krátkeho pôsobenia v New Jersey strelil rozhodujúce góly v tretej tretine a poskytol potrebnú fyzickú prítomnosť.

Tatar ponúkol veľa informácií o výzvach vstupu do nového tímu a dáva veci do perspektívy, keď sledujeme, ako sa Meyer prispôsobuje hokeju Devils. Útočník s výškou 10 stôp sa teší na posezónnu sezónu s nadšením a teší sa na svoj klub a fanúšikov.

„Momentálne sa ukazujeme ako tím a sme pripravení. Myslím si, že táto organizácia a táto fanúšikovská základňa si to naozaj zaslúži a som naozaj rád, že som toho súčasťou.Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close