Nardi postúpil do štvrťfinále na Ortisei Challenger

ORTISEI/STARNBERG, 26. októbra 2022

Tretia etapa Luca Nardi Taliansko si zabezpečilo postup do štvrťfinále Sparkasse Challenger Val Gardena Südtirol. 19-ročný vstup na divokú kartu zlyhal Jevgenij Karlovský V stredajšom druhom kole zdolali Rusko 6:0, 6:4.

nardi, V tejto sezóne získal už tri tituly na ATP Challenger TourZískala 78 percent svojich bodov pri prvom podaní a 59 percent z celkového počtu bodov hraných na víťazstvo za hodinu a 13 minút.

„Hral som dobre, najmä v prvom sete. Potom sa uzdravil, ale už teraz som spokojný s tým, ako som hral. povedal Nardi. Ďalej bude svetová 131 Lucas Klein Slovenska, poberal dôchodok Norman Fadick z Bosny a Hercegoviny vedie 6:3, 2:2.

Giulio Seppieri, ďalšia domáca nádej, ktorá tento týždeň súťaží v Tennis Club Ortisei, sa tiež dostala do poslednej ôsmej etapy. 20-ročný Talian porazil svojho krajana a zápis na divokú kartu Stefano Travaglia 6-3, 6-2. Piata nasadená zasiahla 73 es a získala 73 percent svojich bodov pri prvom podaní, aby vyhrala po hodine a piatich minútach.

„Bol to ťažký zápas, v ktorom som sa vždy snažil hrať svoju hru. Stefano je silný súper, ak ho necháte hrať,“ Povedal Seppieri, ktorý sa najbližšie stretne s Chorvátskom Borna GojoVyhrali 7:6 (3), 6:2 Yannick Hanfman Jedna hodina a 27 minút z Nemecka.