šport

Do finále sa dostali Otte a Laco Ismaning

ISMANING, 30. október 2021

č. 5 Semeno Oscar Otte A bývalý šampión Lucas Laco ‚S finalisti Wolfgran Open, 44 820 € Súťaž ATP Challenger Tour sa konala na koberci v tenisovom klube Ismaning.

Otte bojoval proti siedmej štandardnej americko-americkej Maxim Cressy Sobota popoludní 7-5, 2-6, 7-6 (5). Svetová 126-ka z Nemecka vyhrala o dva body menej ako jeho rival, no o hodinu a 52 minút dostal v záverečnom sete tie-break.

„Viem, že to dnes bude ťažké. Kvôli jeho agresívnemu štýlu hry je pre neho veľmi trápne hrať na tejto stránke.“ povedal Otte. „Vyhral som proti nemu už na antuke pred French Open, ale na koberčeku je to samozrejme úplne iné číslo. V rozhodujúcom momente, ako včera, som bol ticho. Pokúsim sa čo najlepšie zotaviť.“

Laco Ismaning sa vracia do finále

V tom poslednom Lako vypustil 8. seed Quentin Hollis Francúzsko 6-1, 7-6 (5). Je šampiónom Wolfgran Open z roku 2019 zo Slovenska, ušetril si všetkých šesť brejkbalov, ktorým čelil, a využil dve z troch vlastných šancí na brejkové body na víťazstvo za 66 minút.

„Pred zápasom som sa necítil dobre, pretože som bol vo včerajšom dlhom zápase trochu unavený.“ povedal Lako. „Spočiatku som mal trochu šťastia v niekoľkých situáciách, prvý set bol pre mňa ľahký po tom, čo odohral dva zlé gemy. Hotovo.

Beckman / Jeline získali titul vo štvorhre

Iné aktívne, Andre Begum Na turnaji Wolfgran Open v Nemecku úspešne obhájil titul vo štvorhre, ktorý vlani ukoristil s Holanďanom Davidom Bellom. Tentoraz sa k nemu pridal aj 37-ročný Igor Jeline Zo Slovenska. Horné semená prešli českými alternatívami Marek Kangal A Tomáš Machák 6-2, 6-4 za 55 minút.

READ  Banja Luka Open: Abdullah Shelfai sa stal prvým Jordáncom, ktorý vyhral turnaj ATP Tour.

„Dnes je to naozaj dobrá výhra. Od začiatku sme boli dominantným tímom. Vo všeobecnosti ste zvažovali vyrovnaný zápas, ako ste mohli vidieť v minuloročnom finále, na koberci, o ktorom sa rozhodlo až po dramatickom zápase – nerozhodný výsledok.“ – prestávka Pred finále ročníka som bol obzvlášť motivovaný, keď som sa dozvedel, že som tu už hral veľmi úspešne a chcel som samozrejme obhájiť titul. povedal Begum.

Begemann a Zelenay si rozdelili finančnú odmenu na 2 670 a získali 80 bodov do rebríčka ATP vo štvorhre.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close