Technológie

Dominions 6 budúci týždeň rozširuje už nabitú sériu 4X

Dominions 6 bol ohlásený minulý rok a sľuboval, že najnovšia iterácia komplexného 4X god-battler bude plná UI a vylepšení kvality života. Dovolím si snívať o prístupnejšej hre, než je Dominions 4, posledná hra zo série, ktorú som hral.

Teraz je dátum vydania budúcu stredu, 17. januára, a existujú videá, ktoré to ukazujú v akcii.


Trailer Dominions 6.

Ste dostupnejší? Nie – ako niekto, kto preskočil posledný, nemôžem povedať, čo presne sa zmenilo, okrem toho, že sa to nezdá ako zmena hry z hľadiska prístupnosti. Stále to vyzerá ako v Dominions.

To isté s YouTuberom Ďalšie, hodinové video Funguje na niektorých kľúčových veciach, ktoré sa menia, a zoznam je podstatný. Existujú nové krajiny, prepracované krajiny, diplomatické funkcie pre jedného hráča a zmeny používateľského rozhrania, ktoré uľahčia život tým, ktorí už majú s hraním skúsenosti – spolu s mnohými ďalšími doplnkami.

Ak nie ste oboznámení, Dominions vám umožňuje vytvoriť armádu imaginárnych tvorov – veľké zvieratá, zlý čarodejník, neživý balvan – podľa predmetu podobného bohu. Pochodujete naprieč svetom, dobývate rôzne tróny, vykonávate rôzne krvavé obete a inak budujete svoju silu, kým sa nedostanete na vrchol. Bitky sa odohrávajú bez vašej priamej kontroly.

Chin nedávno napísal o Dominions 3, 4 a 5 pre Rally Point, vrátane jeho vzrušenia z nadchádzajúceho pokračovania:

Je ťažké vymenovať jednu unikátnu vlastnosť, z ktorej som nadšený. Som však optimista, pokiaľ ide o kumulatívny účinok stoviek zmien, a používam to ako ospravedlnenie na písanie o sérii, ktorá mňa a mnohých ďalších komentátorov RPS (vrátane spoluprispievateľa Galeyn Ellis) inšpirovala k napísaniu denníka viac ako 25 000. Slová ako vyčíňanie, nariekanie, posmech, podpichovanie. Nie je veľa strategických hier, ktoré by okamžite živili vašu predstavivosť, a hoci to môže byť postupné, 20-ročné zdokonaľovanie vedúce k Dominions 6 je jednou z najkrajších vecí na nezávislej hernej scéne; Poskytujeme priestor nielen voľne plynúcim nápadom, ale aj ľuďom, ktorí neustále pracujú na svojej nike.

Veľmi pravdivé. Nemyslím si, že budem hrať Dominions 6, ale teším sa na čítanie Chinových slov.

READ  Začína sa iniciatíva Gosise v údolí vodíkového letectva

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close