Technológie

Logitech K400 Plus Keep v hodnote 19 USD je perfektný upgrade pre mediálne počítače, Steam Techs a sim pretekárske súpravy.

Niekedy všetko, čo potrebujete, je bezdrôtová klávesnica a touchpad myš. Či už ide o výber ďalšieho filmu na multimediálnom počítači v obývačke, zmenu nastavení na pretekárskej súprave alebo nastavenie Steam decku presne tak, ako sa vám páči, pohodlné bezdrôtové pripojenie typu všetko v jednom môže byť len vstupenkou.

Logitech K400 Plus je populárny model v tejto špeciálnej kategórii a zvyčajne sa predáva za prijateľných 28 dolárov. Dnes je to však na Amazone 19 dolárov, čo je sladká zľava 32 %, čo je blízko k oblasti impulzných nákupov pre každého, kto má počítač, ktorého bežné nastavenie myši a klávesnice nie je príliš pohodlné.

K400 Plus sme na RPS odporúčali už predtým a bol som prekvapený množstvom pozitívnych komentárov, ktoré článok vyvolal. Na tejto malej klávesnici je toho veľa, čo sa vám páči:

caff: „Mám túto klávesnicu! A môžem potvrdiť, že je skvelá.“

protorp: „Nechajte si ho, milujte ho a naďalej ho používajte pre naše takmer vyhradené vstupné TV zariadenie, Media-PC. Životnosť batérie je úžasná (mesiace až roky), ak si zvyknete používať vypínač. radšej hrajte hry alebo zadávajte heslá a hľadajte frázy. Nechcem to používať.“

S takýmito reakciami som predaný! Teraz, ak je táto dohoda dostupná vo Veľkej Británii…

READ  Globálna regulácia IT

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close