Technológie

Dr. Disrespect sa nemôže zúčastniť nadchádzajúcej Warsonovej súťaže o 100 000 dolárov

ZLaner potvrdil, že Doctor Contempt nebude môcť súťažiť v nadchádzajúcej súťaži Toronto Ultra $ 100K Warson a má podozrenie, že to môže mať niečo spoločné s jeho zákazom zášklbov.

Twitch šokoval svet, keď vyhlásili lekára za neúctu Zakázané. Dôvody Zatiaľ nie je známe. Po krátkej odmlke však otočil nový list a na YouTube našiel nový domov.

Odvtedy sa jeho úspech opäť zvýšil. Jedinou nevýhodou je, že sa nemôže hrať so svojimi priateľmi počas streamovania na Twitches. Úprimne povedané, na pódiu nemôže súťažiť ani v streamovaných zápasoch.

Zach potvrdil správu v pruhu „Slanner“, keď oznámil, že doktorovi Contemptovi nedovolili dokončiť súťaž Toronto Ultra za 100 000 dolárov Pay Warson. Museli byť spolu v tíme a situácia ho ostala sklamaná.

Pohon: DrDisrespect

Lekár sa nebál označiť publikum za neúctivé.

„Bohužiaľ som dostal zlú správu,“ povedal. „Stále budem hrať v Toronte Ultra, ale Doc nebude mať nešťastie. Nemá dovolené hrať.“

„Dostal som správu od organizátorov z Toronta Ultra a Call of Duty, že iba stlačili spúšť a povedali, že dokument nesmie.“

„Myslím, že by som mal jeho škubanie zakázať. Práve som poslal doktorovi správu a povedal som mu:„ Brat, existuje nejaké kúzlo, ktoré by si mohol vytiahnuť? “Povedal:„ Bohužiaľ nie. . “

„Keď už budeme môcť spolu hrať ďalší zápas, čoskoro sa dočkáme zápasu. Ale je to čudné a malicherné, nerozumiem, prečo mu nebolo umožnené hrať v tomto zápase. Myslím si, že to súvisí s jeho zákaz zášklbov a niektoré problémy vonku. “

ZLaner bol z správy šokovaný a sklamaný, nebol sám. Stovky fanúšikov zverejnili komentáre vyjadrujúce svoju nespokojnosť.

Popísali to ako „žalostnú akciu“ a „patetickú“. Jeden fanúšik sa dokonca zaviazal, že už nebude nikdy pozerať stream Twitch.

READ  Spustenie operácie Opening II | Haló

ZLaner však dúfa, že v určitom okamihu bude môcť na turnaji opäť konkurovať doktorovi Drespectovi, a ubezpečil fanúšikov, že urobí všetko pre to, aby to dokázal.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close