Veda

Dvaja Floridčania sa obliekaním za staršie ženy pokúsili získať druhú dávku vakcíny Kovid-19

DR. Raul Pino na tlačovej konferencii uviedol, že ženy prišli na miesto očkovania s kuklami, rukavicami a okuliarmi v snahe očkovať. Podľa úradu šerifa mali ženy 44 a 34 rokov.

Televízia CNN požiadala ženy o vyjadrenie.

Obe ženy mali očkovacie preukazy od prvého výstrelu. Jeho druhý zásah bol odmietnutý pre problémy s občianskym preukazom. Úradníci v zdravotníctve nevedeli, ako môžu ženy dostať svoje prvé očkovacie vakcíny a či ich stále nosia.

Oddelenie zvýšilo bezpečnosť v okolí areálu, uviedol Peano.

„Toto je najviac komodita, ktorá je teraz na svete,“ uviedol Pino. „Musíme byť veľmi opatrní, pokiaľ ide o peniaze a zdroje, ktoré nám sú poskytované.“

Úrad šerifa z okresu Orange potvrdil pre CNN, že bol vyzvaný zdravotníckymi úradníkmi, aby vydali varovanie pre ženy, pretože dátumy ich narodenia sa nezhodovali s dátumami ich narodenia, ktoré sa používali pri registrácii vakcín, hoci názvy sa zhodovali s Were.

Šerifova kancelária nemala o incidente žiadne ďalšie informácie, ani to, ako boli ženy oblečené alebo ako boli oblečené.

V súčasnosti Florida uprednostňuje dospelých a ľudí vo veku 65 rokov, obyvateľov zariadení dlhodobej starostlivosti a zamestnancov a zdravotníckych pracovníkov, aby priamo kontaktovali pacienta kvôli vakcíne.

Štát je jedným z mnohých Dávka vakcíny sa oneskorila Kvôli silným zimným búrkam po celej Amerike.
READ  Po štarte bolo vidieť, ako na dedinu padali trosky z podozrivej čínskej rakety, ako je vidieť na videu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close