Svet

Dvaja Mexičania zahynuli pri úniku tekutého dusíka v americkej potravinárskej továrni v Gruzínsku

The štátny tajomník Údajne sú to dvaja občania Mexičania Zahŕňajú obete spôsobené únikom tekutého dusíka v potravinárskom závode Prime Park Foods v Keynesville. Gruzínsko, V Spojených štátoch.

SRE v tlačovej správe odhalila, že jej zastupiteľské úrady v Atlante poskytnú rodinám obetí diplomatickú podporu a budú naďalej monitorovať, či je nešťastie zasiahnuté viac štátnymi príslušníkmi.

Únik tento štvrtok Tekutý dusík V továrni na spracovanie hydiny v severovýchodnom Gruzínsku zabili 6 ľudí a mnoho ďalších bolo prevezených do nemocnice, informovali úradníci.

Beth Downs, hovorkyňa Zdravotníckej organizácie na severovýchode Gruzínska, uviedla, že v závode v Keynesville zomrelo pred prevozom do nemocnice päť ľudí, ďalší zahynuli na pohotovosti.

Prečítajte si tiež: Najmenej 6 ľudí je údajne mŕtvych po úniku tekutého dusíka v Atlante v USA

Zack Brackett, vedúci divízie hasičského zboru v Hall County, uviedol, že hasiči reagovali na tiesňové volanie tesne po 10.00 h v závode Prime Buck Foods.

„Hneď ako jednotky dorazili, našli veľké množstvo evakuovaných osôb. V okolí zariadenia došlo k lekárskej pohotovosti s niekoľkými obeťami,“ povedal Brackett novinárom na televíznej tlačovej konferencii.

Brackett uviedol, že hasiči a Správa bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci vyšetrujú príčinu úniku.

rmlgv

READ  NASA: Návrat človeka na Mesiac v roku 2024 bude stáť 28 miliárd dolárov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close