šport

Eleven Sports and Onefootball Close European Football Rights | Správy

Eleven Sports a Onefootball vlastní práva na deväť futbalových líg v celej Európe.

Dánska Superlica, Islandský najvyšší futbal, Kazašská profesionálna futbalová liga, lotyšská Wirslica, Severné Írsko Premiership, nórska Elitezerian, poľská extraclosa, slovenská superliga a švajčiarska superliga podpísali zmluvu o vysielaní na tri roky.

Počas spolupráce s Octagonom sa zistilo, že deväť zápasov Eleven Sports a Onefootball boli preferovanými partnermi pre návrh, vrátane zimnej a letnej ligy.

Obaja vysielatelia budú hry premietať zadarmo a naplnia ich programom na pleciach a originálnym obsahom – všetko podporené reklamou. Poskytnú údaje o návštevníkoch líg, čo je jeden z hlavných cieľov balíka, pričom budú dohliadať na ďalšie typy speňaženia – ako napríklad elektronický obchod a možnosti hier.

Chris Kerstil, vedúci obchodného rozvoja pre Európsku ligu, povedal: „Historicky boli medzinárodné práva pre malé ligy dohodou agentúry… a existuje len veľmi málo údajov a informácií o tom, kto to sleduje alebo kto sleduje.

„Veríme, že mať je dobré riešenie a začiatok dlhodobého plánu. Dúfame, že v budúcnosti sa pridajú ďalšie ligy kvôli flexibilite, ktorú toto partnerstvo poskytuje.“

Nikolaus von Doetinchem, vedúci oddelenia Onfootball OTT a mediálnych práv, dodal: „Budeme testovať, učiť sa, objavovať a zlepšovať sa. Ligám sme poskytli minimálnu záručnú ochranu, no garantujeme, že ich obsah bude dostupný.

„Nemali by sme robiť druhý krok po prvom. Dúfame, že toto partnerstvo bude pokračovať viac ako tri roky.“ [deal] Potom môžu ísť ligy týmto smerom.

READ  Juraj Siroky st. reaguje na predaj HC Slovan Bratislava

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close