šport

Eurosport pokrýva tenisový turnaj ATP na 5 trhoch východnej Európy

Eurosport zabezpečil exkluzívne viacročné zmluvy na premietanie ATP Tennis Tour na 5 európskych trhoch.

Kanál vlastnený Discovery má práva na 41 živých podujatí v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.

Dohoda dopĺňa existujúce dohody v Rumunsku a Maďarsku v roku 2020 a v Českej republike a na Slovensku v roku 2021.

Eurosport bude premietať komplexné pokrytie ATP Tour na všetkých trhoch, vrátane deviatich podujatí ATP Masters 1000, 13 podujatí ATP 500 a 17 podujatí ATP 250, Nitto ATP Finals, ako aj Next Gen ATP Finals. stránky Eurosport.

Laurent Prud'homme, SVP Rights Acquisitions and Syndication pre Eurosport, povedal: „Vytvorením nášho inovatívneho spravodajstva o štyroch Grand Slamoch sa skutočne staneme domovom tenisu v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Teraz sme vysielacím partnerom ATP a ATP Media na 11 európskych trhoch a tešíme sa na rozšírenie nášho partnerstva, aby sme mohli super slúžiť tenisovým fanúšikom lokálne na všetkých platformách a zariadeniach Eurosport.

Pokrytie ATP Tour Eurosportu o Fínsku, Islande, Nórsku a Švédsku sa začína ďalším všeobecným finále ATP v talianskom Miláne od 5. do 9. novembra. Je k dispozícii aj na Eurosport Player.

Eurosport je držiteľom práv na Australian Open, Roland-Garros a US Open, pričom premieta každý zápas dvojhry a štvorhry naživo a na požiadanie z každého grandslamového turnaja na viac ako 50 trhoch.

READ  Kanada 4, USA 2

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close