Technológie

Exkluzívne: Doom: The Dark Ages bude odhalený na Xbox Games Showcase

Insider Gaming chápe, že ďalšia hra z franšízy DOOM bude odhalená 9. júna počas tohtoročného Xbox Games Showcase.

Hra s kódovým názvom/zástupným názvom 'Year Zero', s konečným názvom 'Doom: The Dark Ages', sa vyvíjala najmenej štyri roky.

Minulý rok som počul prvé podrobnosti o ďalšom vstupe do franšízy DOOM, ktorý mi bol opísaný ako „svet deštrukcie inšpirovaný stredovekom“. Aj keď to nevyhnutne neposkytuje veľa informácií na pokračovanie, „Year Zero“, „Dark Ages“ a „Medieval Inspiration“ začínajú kresliť jasný obraz toho, kam by sa séria mohla uberať ďalej. Možno uvidíme viac zo života Doomslayera v stredoveku? Predohra svojho druhu?

Začiatkom tohto roka sa opäť začali šíriť zvesti o novej hre Doom, ktorá nasleduje po novej hre Bethesda. Registrovaná ochranná známka, 'IDKFA', je známy cheat v sérii. Minulý mesiac Tom Warren z The Virgin Najprv dráždil Teraz si môžeme nezávisle overiť fámu, že Doom zamieri na Xbox Games Showcase.

Séria DOOM zaznamenala obrovský úspech pre Xbox a ID Software. V roku 2020 profil zamestnanca IT softvéru na LinkedIn uviedol, že hra vygenerovala viac ako 450 miliónov dolárov.

Aký je váš názor na novú hru DOOM? Tešíte sa na strednodobé nastavenie? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!


Pre viac Insider Gaming si pozrite novinky o špeciálnom tíme EA, ktorý opravuje The Sims 4, a nezabudnite sa prihlásiť na odber bulletinu Insider Gaming.

READ  Predplatitelia PS Plus Premium, Deluxe zmätení augustovou aktualizáciou

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close