Technológie

Fallout: Londýn hovorí, že „výsledok je v nedohľadne“, keďže testovanie pokračuje

„Koniec je v nedohľadne,“ hovorí dobrovoľnícky tím stojaci za Fallout: London, modom veľkosti DLC pre Fallout 4.

Mod – ktorý umožňuje návštevníkom navštíviť predtým neprebádané postapokalyptické prostredie Londýna – v súčasnosti prechádza testovaním na GOG, aby sa zabezpečilo, že mod a jeho inštalátor „fungujú na všetkých podporovaných systémoch“.

Fallout London – oznámenie o aktualizácii novej generácie.Sledujte na YouTube

„Ohľadom nášho pripravovaného vydania sa objavilo veľa špekulácií a chceli sme vyčistiť vzduch medzi našimi hlavnými podporovateľmi,“ uviedol tím Fallout: London.

„Základom je, že sme poslali niekoľko zostáv na GOG na testovanie kvality a čakáme na posledné zelené svetlo.

„Akonáhle dvakrát skontrolujú, že Fallout: London a jeho inštalátor fungujú na všetkých podporovaných počítačoch, mali by sme ísť. (Áno, dokonca máme vlastný inštalačný program a program na sťahovanie!)

„Tento konečný proces kontroly kvality sa dôkladne vykonáva vo všetkých našich záujmoch a sme veľmi vďační za pomoc GOG,“ uzatvára vyhlásenie.

„Aj keď sa môže zdať, že sa toho veľa nedeje, môžeme vás ubezpečiť, že vedúci oddelení v zákulisí neúnavne pracujú na tom, aby vydanie bolo čo najlepšie. Vo výhľade.“

Fallout: London by mal skončiť 23. apríla 2024, ale Dean Carter – vedúci tímu dobrovoľníkov – vývojárov – tesne pred jeho vydaním potvrdil, že príchod dlho očakávanej next-gen aktualizácie pre Fallout 4 klesol o dva dni. . Po londýnskom plánovanom vydaní „Posledné štyri roky [Team Folon’s] Dielo sa jednoducho rozpadne“.

ICYMI, Fallout „zdvojnásobil počet svojich súbežných hráčov“ na Steame po vydaní blockbusteru televízneho seriálu Amazon Prime.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close