Technológie

Názov dňa vydania Gran Turismo 7 PlayStation VR2 potvrdený – GTPlanet

Potvrdil to prezident a generálny riaditeľ Sony Interactive Entertainment Jim Ryan Gran Turismo 7 22. február je deň uvedenia novej konzoly PlayStation VR2.

Ryan hovoril počas špeciálnej prezentácie Sony na Consumer Electronics Show (CES) v Las Vegas a odhalil to, čo sme už dlho tušili o možnej adaptácii VR. Gran Turismo 7.

Nie je to prvýkrát, čo Gran Turismo získalo možnosti VR. Gran Turismo Sport Pôvodná PlayStation VR podporovala hardvér, no s nižšou kapacitou.

Aj keď Ryan veľkosť nepotvrdil GT7Podpora VR2, ukážkové video zobrazené vedľa zostavy ponúka oveľa širšie možnosti a ukazuje aspoň preteky 12 áut s pretekárskymi autami Gr.1 na Road Atlanta.

Spolu s Ryanovým vyhlásením, že „hráči PSVR2 budú môcť zažiť hru ako nikdy predtým“, naznačuje plnú integráciu VR. Gran Turismo 7. Na ďalšie podrobnosti si však budeme musieť počkať.

Nebude existovať ani samostatná verzia hry GT7 PlayStation VR2 prejde bezplatnou aktualizáciou v nezverejnenom čase v priebehu nasledujúcich šiestich týždňov, aby sa pridala funkčnosť včas do dátumu vydania 22. februára.

Zažiť to vo VR samozrejme nie je lacné GT7, nový PSVR2 stojí 549,99 USD (599,99 EUR/529,99 GBP). Predstavuje však výrazný krok vpred oproti predchádzajúcemu zariadeniu, prichádza s rozlíšením očí 2000×2040, technológiou vykresľovania Foved a sledovaním zvnútra von.

O tomto príbehu vám prinesieme viac!

Pozrite si ďalšie články o PlayStation VR.

READ  Iba vyššie! Vytiahnutý z pary po tom, čo sa stal pocitom ťahania

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close