Technológie

Fanúšikovia spochybňujú nedostatok hrateľnosti, pretože Tomb Raider Trilogy Remaster „má viac čo zdieľať“

Úžasne nazvaný Tomb Raider I-III Remastered s Larou Croft v hlavnej úlohe bol uvedený na PS5 a PS4 za menej ako mesiac, ale zatiaľ sme videli len niekoľko snímok obrazovky a asi 20 sekúnd záberov z traileru. Nedostatok nových informácií spôsobil, že fanúšikovia Tomb Raider sú zvedaví – a mnohí z nich sa obrátili na sociálne médiá, aby osočovali oficiálne účty hry.

Našťastie príspevok Twitter Hovoril som s @tombraider. Majiteľov účet prosí o viac hrateľnosti a odpovedá: „Čoskoro bude možné zdieľať viac,“ nasledované malým drzým žmurknutím.

Na remastrovanú trilógiu sme videli trochu zmiešané reakcie. Zatiaľ čo väčšina fanúšikov sa zdá byť šťastná, že klasika PS1 konečne ožíva, narastajú obavy o skutočnú kvalitu projektu. Samozrejme, pramení to zo spomínaného nedostatku informácií a vizuálov. Dúfajme, že vývojár Aspire čoskoro rozsype fazuľky. Koniec koncov, dátum vydania 14. februára tu bude skôr, ako sa nazdáte.

Oh, a stojí za to zdôrazniť, že táto remastrovaná kolekcia sa skutočne dostala do prvej desiatky najočakávanejších hier našej komunity na rok 2024 – takže sa na ňu upiera veľa očí.

READ  Pristátie na Mesiaci: Legenda Apolla 11, Michael Collins, NASA 'nechce generovať príjmy z Mesiaca' Science | Novinky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close