Technológie

Hitman 3 bol premenovaný na World of Assassination, čím sa celá trilógia spojila do jedného balíka.

Hitman 3 nesie nový názov Hitman: World of Assassination, pričom obsah celej trilógie je zjednodušený a zabalený do jednej hry.

Vyhlásené v Príspevok na blogu Od vývojára IO Interactive sa World of Assassination stane jedinou modernou hrou Hitman, ktorú si bude možné kúpiť od 26. januára, keďže Hitman 1 aj Hitman 2 sú stiahnuté z výkladov. Tí, ktorí už Hitmana 3 vlastnia, získajú bezplatný upgrade na novú hru.

World of Assassination inak stál okolo 70 dolárov a bol známy ako Hitman 1 Game of the Year Access Pass (v podstate všetok obsah z pôvodnej hry), Hitman 2 Standard Access Pass (všetok základný obsah z druhej hry). ) a základná hra Hitman 3.

Dodatočný balík World of Assassination Deluxe Pack je možné zakúpiť za 30 dolárov, ktorý pridáva zvyšné časti DLC, vrátane Hitman 3 Deluxe Pack, Hitman 3 Seven Deadly Sins Collection a Hitman 2 Expansion Access Pass.

Tí, ktorí už tento obsah vlastnia, nebudú musieť za rebrandovanú hru platiť nič navyše a tí, ktorí vlastnia časť, ale nie všetok obsah, si budú môcť dokúpiť zvyšné časti samostatne, rovnako ako to funguje teraz. Hráči, ktorí si zakúpili Hitmana 1 alebo 2, budú mať prístup k hrám a budú ich môcť hrať v plnom rozsahu, aj keď boli odstránené z výkladov.

„Sme presvedčení, že tieto zmeny budú mať pozitívny vplyv na existujúcich hráčov aj nových hráčov,“ povedal vývojár.

„Pre mnohých hráčov to bude znamenať užívať si bezplatný obsah. Pre iných to bude znamenať výrazne lacnejšie ceny DLC. Pre nových hráčov, ktorí to tu pravdepodobne nečítajú, budú mať lepší zážitok z nákupu hier Hitman.“

READ  Hlasujte za víťaza Readers' Choice už teraz!

V našej recenzii pôvodného Hitmana 3 z 10. septembra IGN povedalo: „Bohatý, obohacujúci a vysoko znovuhrateľný, Hitman 3 je jedným z najlepších vzhľadov na Barcoded Butcher.“

Ryan Dinsdale je nezávislý redaktor IGN a redaktor spravodajstva Spojeného kráľovstva. Celý deň hovorí o Zaklínači.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close