Technológie

Fenomén posledných rokov, DevOps, na konferencii DevOps Day 2020 Online

DevOps je častou odpoveďou na otázky týkajúce sa zlepšenia obchodných operácií, inovácií, úspory času, peňazí a zvýšenia efektívnosti. Čo to vlastne je DevOps?

Pre 13. októbra 2020 (zajtra) sa môžete pripojiť ku konferencii špecializovanej na tento fenomén posledných rokov. Deň DevOps 2020 ONLINE otvára brány do najmodernejšieho sveta DevOps, ktorý by mala poznať každá spoločnosť.

Ako vylúčiť nepotrebné činnosti a pripraviť tak procesy na automatizáciu a využitie moderných technológií na zrýchlenie práce?

Okrem teoretického hľadiska získate prehľad o novinkách a trendoch, načerpáte inšpiráciu, rôzne nové pohľady na veci a na praktických príkladoch uvidíte správne fungovanie tohto prístupu.

Na konferencii sa predstaví „DevOps krém“ – skúsení domáci i zahraniční odborníci s dlhoročnými skúsenosťami. Prednášky budú vysielať odborníci ako napr Martin Vitous (konzultant, tréner a mentor), Alexey Leyman (Vedúci IT zameraný na MultiCloud, DevOps a digitalizáciu), Paul Wilkinson (Riaditeľ pre rozvoj podnikania), Tomáš Filip (DevOps Lead), Luca Ingianni (konzultantka, lektorka a autorka školiacich materiálov v priestore DevOps), Lucie Nová (manažérka IT projektu), Tomáš Honzák (Hlavný úradník pre bezpečnosť informácií), Siddharth Pareek (Podpredseda Centra excelentnosti DevOps pre Európsku centrálnu banku), Vladimír Kufner (Architekt procesov a aplikácií OSS), Paul Mateos (Tréner DevOps) a Ondřej Šika (DevOps Engineer).

Odborný program bude rozdelený do 2 prúdov, z ktorých bude prvý venovaný Predobjednávka DevOps a druhá bude obsahovať témy technické DevOps pre praktické použitie.

Spoločne sa pozrieme na to, s akými prekážkami sa môžeme v IT stretnúť a ako sa dajú vyriešiť.

Registráciu a všetky podrobnosti nájdete na www.devopsday.sk.

Je k dispozícii pri vstupe na túto konferenciu ŽIVÝ chat za vaše otázky a tiež 7-dňový prístup k záznamu prednáškyaby ti nič nechýbalo.

READ  Stratili sme sánky - MacBook Air (M1) v benchmarkovom teste porazil MacBook Pro 16 “.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close