Technológie

Fenyx Rising je Breath of the Wild od Ubisoftu. Doslova

Dostane Ubisoft zoznam C&D od Nintenda?

Hudobne (minimálne v polovici) strašný trailer pre Immortals: Fenyx Rising (predtým Gods & Monsters) konečne naplno predstavil očakávanú akčnú hru od Ubisoftu. A každému, kto kedy hral The Legend of Zelda: Breath of the Wild, musela na stôl padnúť sánka. Immortals: Fenyx Rising sa nielen podobá na túto hru od Nintenda, ale túto hru doslova kradne.

Breath of the Wild samozrejme nemá patent na prvky, ktoré obsahuje, ale nemusíme mať doktorát z jadrovej fyziky, aby sme videli, z čoho čerpal Ubisoft. Neberte to však ako negatívum, iba ako tvrdenie, popis hry. Farebný otvorený svet, rôzne regióny, možnosť plavby z vyššej na nižšiu, riešenie hádaniek, akčné boje proti zábavne vyzerajúcim príšerám, podozrivo nápadné miesto podobné hradu Hyrule obohatené o farebné efekty, jazda na koni, využitie magnetických schopností alebo dokonca horolezectvo.

V Immortals budeme mať otvorený svet založený na gréckej mytológii, ktorý budeme skúmať hneď od začiatku hry. Každý zo siedmich regiónov bude obývaný jedným bohom, ktorému budeme musieť nejako pomôcť a zachrániť celú krajinu pred nebezpečnými Tyfónmi. Hlavná postava nebude zjednotená, ale budeme si ju môcť vytvoriť podľa našich predstáv na začiatku hry.

Na hru si počkajte 3. decembra 2020 na PC (Uplay, Epic), PS5, PS4, XSX, XONE, Switch a Stadia.

Trailer

Herné video

Zdroj: Ubisoft

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close