šport

FM24 Voľní agenti | Najlepší hráči s vypršanou platnosťou zmluvy, ktorí môžu teraz podpísať

Prehrávače s uplynutou platnosťou nie sú jediným výhodným nákupom, prinášame vám aj tie najlepšie lacné prehrávače na FM24.

Ak ste v zelených číslach a dokážete nazbierať peniaze, budete sa chcieť pozrieť na najlepších hráčov FM24 alebo najlepších zázračných detí, aby ste posunuli svoj klub na ďalšiu úroveň.

Pomôžeme vám tiež získať Football Manager tak, ako chcete, s najlepšími vzhľadmi a tvárami FM24, logami a balíčkami súprav.

Voľní agenti FM24: Najlepší hráči s vypršanou platnosťou zmluvy, ktorí sa teraz môžu podpísať

Nižšie sme vybrali najlepších voľných agentov FM24 pre všetky pozície, vrátane útočníkov, brankárov, krídelníkov, stredopoliarov a obrancov, čo znamená, že vy a váš rozpočet by ste nemali nechať otvorený.

Hráči, ktorým sa skončí zmluva s ktorýmkoľvek tímom, budú mať oveľa nižšiu cenu ako šialene dobrí hráči s astronomickými minimálnymi poplatkami za vydanie.

Zatiaľ čo niektorí hráči na našej súpiske sú veteránmi, ktorí tu budú len pár sezón, títo hráči prinášajú mladým hráčom tímu obrovské trénerské schopnosti a znalosti a stojí za to dlhodobá investícia.

To v žiadnom prípade neznamená, že títo hráči sú zlí a niektorých skutočne talentovaných futbalistov môžete získať (pomerne) lacno.

Najlepší FM24 Free Strikers

Je to všetko o hádzaní loptičiek do zadnej časti siete na konci dňa a títo útočníci tu určite zlepšia šance.

  • Fabio Quagliarella – Taliansko, 40. Napriek tomu, že hrá, je Quagliarella senzačným hráčom, ktorý sa preslávil tým, že na MS 2010 skóroval proti Slovensku. Nehrá veľa času, ale vášmu tímu prinesie skvelé skúsenosti.
  • Connor Wickham – Anglicko, 30. Wickham, ktorý nedávno vydal Cardiff City, je talentovaný útočník a v nádrži má dostatok plynu na niekoľko sezón.
READ  Reuters Sports News Summary | Hry-hry

Najlepší voľný brankár FM24

Ide o to, aby sa lopty dostali do zadnej časti siete a títo brankári mimo zmluvy vám dobre poslúžia.

  • David de Gea – Španielsko, 32. Ak máte peňaženku, De Gea by sa mohol ukázať ako nepostrádateľný pre váš tím počas celej sezóny po skončení s Man Utd.
  • Gonzalo Collao – Čile, 25. Skončil som s Palastinom, Gallo je voľný pre dobrý domov a vo veku 25 rokov by si mal robiť zásoby gólov na ďalšie roky.

Najlepší voľný stredopoliar FM24

Všetky behy, žiadna hra nerobí z útočníkov tupého hráča. Títo stredopoliari sa postarajú o to, s kým je lopta spojená, a zároveň budú hrať sami.

  • Vasco Walls – Nemecko, 19. Zatiaľ čo Valls momentálne nepodpísaný, údajne mu ponúkli zmluvy špičkové tímy z celej Európy, vrátane Interu Miláno a Juventusu. Chyťte ho skôr, ako oni!
  • Xeka – Portugalsko, 28. Xeka je výborný hráč, ktorý spoľahlivo asistuje a strieľa vlastné góly. Jeho kondícia je momentálne „vážne nízka“, ale to sa nedá napraviť trochou tréningu.

Najlepšie voľné krídla FM24

Dávajte pozor na boky, krídelníkov, ktorí zlepšujú váš útok a obranu, skĺznu loptu alebo zastavia pred obrancami.

  • Nemanja Jovič – Srbsko, 20. Ľavý krídelník má za sebou sľubný začiatok svojej kariéry, keď hrá za Partizan Belehrad, a s dobrým tréningom, najmä od hráča ako Quagliarella, by sa Jovič mohol ukázať ako skvelá investícia.
  • Tanguy Coulibaly – Francúzsko, 22. Coulibaly je dobre zaoblený krídelník a najlepšie sa hodí do útoku, ale je skvelý aj v asistenciách. Coulibaly trénoval v mládežníckej akadémii PSG a nedávno hral za VfB Stuttgart.

Najlepší obrancovia zadarmo FM24

Zatiaľ čo vaši hráči sa viac sústreďujú na hranie, keď ide do tuhého, sú to práve hráči, ktorí budú počítať vaše šťastné hviezdy, aby sa obrátili na našu múdru radu.

  • Jerome Boateng – Nemecko, 34. Badeng je veľmi skúsený stredný obranca, ktorý môže do tímu priniesť všetko, čo sa naučil. Vo finále MS 2014 proti Argentíne vyhral 83 % svojich duelov a hovorilo sa o ňom, že je skutočným mužom zápasu.
  • Suleiman Murray – Gambia, 27. Marreh je cenovo dostupný stredný obranca pochádzajúci z trojročnej zmluvy s KAA Gent. S dobrým tréningom sa Marreh môže ukázať ako nepostrádateľný počas celej sezóny.
READ  Novak Djokovič pokračuje v hľadaní víťazstva a Golden Slam

Vypočujte si náš podcast One More Life a prihláste sa na odber nášho bezplatného bulletinu sledujte nás na Twitteri Pre všetky najnovšie herné informácie.

Hľadáte niečo na pozeranie? Pozrite si nášho TV sprievodcu alebo sprievodcu streamovaním.

Vyskúšajte magazín Radio Times ešte dnes. Získajte 10 vydaní za 10 £ – prihláste sa na odber a oslávte 60. výročie Doctora Who špeciálnym vydaním Radio Times. Vypočujte si The Radio Times Podcast, kde nájdete viac od najväčších televíznych hviezd.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close