šport

Fortuna liga: Adrián Guľa dostal ultimátum od Viktorie Plzeň

dnes 12:00
|

Nový rok zasiahol Viktoriu Plzeň so slovenským trénerom Adriánom Guľom nepripravený.

Futbalisti FC Viktoria Plzeň.

Prečítajte si tiež

Viktoria Plzeň po neúspechu v Európe podrazila aj v českej lige, Slavia tesne …

Adrián Guľa stráca pozíciu vo Victorii Plzeň. V klube si sľubujú úspech od nového roku pod vedením slovenského trénera, ale momentálne to s českým tímom nevyzerá najlepšie.

Viktória neuspela v kvalifikácii Ligy majstrov, keď v 3. predkole prerušila dobre rozohraný duel na pôde holandského AZ Alkmaar. Sklamanie tiež prišlo tesne pred bránami skupinovej fázy Európskej ligy po vypadnutí z izraelského klubu Hapoel Beer Sheva.

Zlyhanie európskych futbalových súťaží je veľkým sklamaním. Navyše to pre Plzeň zatiaľ nevyzerá dobre v českej Fortuna lige, v ktorej Viktoria už po šiestich zápasoch stráca na lídra Sparty Praha päť bodov.

Naposledy Plzeň remizovala iba so Sigmou Olomouc a u našich západných susedov sa začali vynárať otázky o budúcnosti Adriána Guľu, ktorý opakovane presviedčal okolie, že jeho tím bude hneď na začiatku sezóny stopercentne pripravený.

Podľa českých informácií denník Šport situácia zašla tak ďaleko, že slovenský futbalový expert dostal od klubu ultimátum. Malo sa to niesť v tomto duchu: „Pokiaľ na konci jesennej časti nemáte tím blízko absolútneho špice tabuľky a zároveň nie je viditeľný žiadny herný pokrok, môže to veľmi pravdepodobne znamenať váš koniec.“

Najbližší zápas Viktorie Plzeň po reprezentačnej prestávke, v ktorom doma vyzve rozbehnutú Spartu Praha, môže veľa napovedať o budúcnosti Adriána Guľu.


Pozri si tiež krásny dedinský cieľ zo stredu poľa:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close