Zábava

FOTO Premena dcéry Angeliny Jolie: Zo Shiloh je chlapec!

Herečka Angelina Jolie miluje svoje deti nadovšetko a po rozvode s Bradom Pittom sa snaží byť vzornou matkou. Svedčí o tom aj premena ich dcéry Shiloh (14), počas ktorej ju na rozdiel od Pitta od začiatku podporovala.

Nie je žiadnym tajomstvom, že 14-ročná dcéra Pitta a Angeliny sa vníma skôr ako chlapec. „Miluje tepláky, miluje obleky. Rada sa oblieka ako chlapec. Chce byť chlapcom, preto sme jej strihali vlasy. Miluje chlapčenské oblečenie. Myslí si o sebe, že je ďalším bratom v rodine. Ani ja ani jej Brad nechce diktovať, akoby sa mala správať alebo cítiť. Musí na to prísť sama, “ prezradila herečku v minulosti pre Vanity Fair.

VIDEO Angelina Jolie a Brad Pitt na letisku: Po pristátí sa na nich parašutisti vrhli!

A zatiaľ čo Shiloh mala od začiatku podporu Angeliny, Brad bol spočiatku proti. Premena Shiloh na chlapca bola údajne aj dôvodom rozchodu prominentného páru. Pitt sa však nakoniec uvoľnil a svoju dcéru začal podporovať.

Takže Shiloh ty John

Herečka Amber Rose (36) nechtiac v rozhovore prezradila nové meno svojej 14-ročnej dcéry Pitta a Angeliny. Shiloh ho volala John a povráva sa tiež, že v posledných týždňoch naštartovala aj hormonálnu premenu, ktorá by mala zabrániť napríklad menštruácii alebo prirodzenému rastu pŕs.

Autor:
lkm

READ  Slovensko sa zmieta v tábore Kovit-19 Case Rocks

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close