šport

French Open 2022: TV kanál 2. kola, program, bezplatné živé vysielanie | Ako vidieť mnohých ako Novak Djokovič, Iga Sviatech

Druhé kolo French Open 2022 sa začína v stredu 25. mája (25.5.2022) niekoľkými vzrušujúcimi grandslamovými tenisovými turnajmi, na ktorých sa predstavia najlepší muži a ženy v tomto športe.

2. kolo French Open, tiež známe ako Roland-Carros, sa bude vysielať ET na tenisovom kanáli v stredu o 17:00 a bude sa vysielať naživo. fuboTV, Katapult A ďalšie živé televízne služby.

Už 1. kolo bolo nabité akciou s najlepšími hráčmi. Stefanos Tsitsipas prekonal 2-setovú dieru a zosadil Lorenza Musettiho, čo by bola pre grécku hviezdu obrovská rana. Domáci favorit Gilles Simone vyhral päťsetový triler proti Pablovi Carrenovi Pustovi zo Španielska.

V ženách nasadená 1. Iga Sviatek zdolala Ukrajinku Lesiu Surenko 6:2, 6:0. Jessica Begula, dcéra majiteľov Buffalo Bills Terryho a Kim Begulových, začala ďalšiu cestu za prvým grandslamovým tenisovým titulom po tom, čo sa začiatkom tohto roka predstavila proti Ashley Party vo štvrťfinále Australian Open.

Novak Djokovič sa má vrátiť na ďalšie 2 zápasy – po spore o jeho očkovaní začiatkom tohto roka proti grandslamovému tenisu – proti Slovákovi Alexovi Molkanovi a mladej tenistke Emme Radukonu, Bieloruske Alexandre Sasnovich.

Aký je televízny program 2. kola French Open na rok 2022?

Tenisový kanál poskytuje pokrytie hodín vrátane priamych prenosov a záznamov všetkých akcií 2. kola. Oficiálne časy živého štartu pre 2. kolo 2 dní sú však uvedené nižšie. ET za každých okolností.

Hľadáte konkrétny zápas? Pozrite si celú tabuľku RolandGarros.com.

Zostávajúci okrúhly stôl:

  • 3. kolo, piatok 27. mája
  • 4. kolo, nedeľa 29. mája
  • Štvrťročne, utorok 31. mája
  • Semifinále, štvrtok 2. júna
  • Finále, sobota 4. júna
READ  Van Shalwick, Yassel, poslední Namíbijci

Ako streamovať zápas zadarmo?

Fanúšikovia s káblovým predplatným sa môžu prihlásiť Tennischannel.com/watchnow S ich káblovými povereniami streamujte zápas zadarmo.

Rezači stoniek sa môžu zaregistrovať na bezplatnú skúšobnú verziu fuboTV Alebo Katapult Užite si všetky televízne prenosy na tenisovom kanáli na obmedzený čas zadarmo.

*** ***

Príbeh od Associated Press

Paríž (AB) – streda do Lukhead

Hviezdami nabitá horná polovica zoznamu mužov 4. dňa na Roland Garros postupuje do druhého kola, pričom na stole sú všetci Novak Djokovič, Rafael Nadal a Carlos Alcaras. Obhajca titulu Djokovič sa na kurte stretne s Alexom Molkonom so Susan Lenglenovou, zatiaľ čo 13-násobný šampión Nadal bude čeliť Corinthianovi Maudetovi a šiestemu nasadenému 19-ročnému Alcrossovi v nočnom stretnutí na dvorci Philippe Chatterjee. Štyri tituly v roku 2022 stretli Albert Ramos-Vinolas na Court Simon-Matthew. Bude hrať aj Alexander Sverre, 3. nasadený, proti Sebastianovi Paceovi v Chatterjee dnes popoludní. Pre šampiónku US Open z roku 2019 Biancu Andres bude najzaujímavejšia súťaž žien pokračovať na hlavnom štadióne proti Belinde Benzovej, zlatej medailistke z OH v Tokiu.

Predpoveď na stredu

Mierne zamračené. Maximálne 70 stupňov Fahrenheita (21 Celzia).

Kľúčové výsledky za utorok

Prvé kolo pre ženy: č. 3 Paola Badosaová porazila Fionu Ferro 6:2, 6:0. 7. nasadená Arena Sabalenga zdolala Chloe Pocket 2:6, 6:3, 6:4 v sete. Jessica Begulaová s číslom 11 zdolala Qiang Wang 6:2, 6:4; 19. nasadená Simona Halepová zdolala Nastasju Shungovú 6:4, 1:6, 6:1 v sete.

Prvé kolo mužov: č. 2 Daniel Medvedev zdolal Fagunda Pagnisa 6:2, 6:2, 6:2; Stefanos Tsitsipas úrovne 4 porazil Lorenza Musettiho 5-7, 4-6, 6-2, 6-3, 6-2 v sete; Č. 8 Caspar Root zdolal Joea-Wilfrieda Tsongu 6:7 (8), 7:6 (4), 6:2, 7:6 (0) v sete; Holger Rune zdolal 14. nasadeného Denisa Shapovalova 6:3, 6:1, 7:6 (4) v sete.

READ  Giro d'Italia 2020: Existuje riziko skorého konca, účastníci sa obávajú

dnešný stav

22. – Carolina Blíšková, č. 8 nasadená na grandslame, zdolala dvojnásobnú finalistku Tessu Andrianjafitrimovú 2:6, 6:3, 6:1.

Dnešná filozofia

„V tejto chvíli je to zábava. Máte niekde 0:6, je to smiešne. Robím štvrťslamy. Vyhral som dobré na slame. Nie som ako chlap, ktorý nepodáva dobré výkony na veľkých podujatiach.“ “ Porazil Benjamina Ponziho z Francúzska 5-5, 7-5, 7-6 (5) a vyhral svoj prvý French Open v siedmich vystúpeniach.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close