šport

Tri možné náhrady Cristiana Ronalda za Manchester United

Manchester United podľa Sports Mall hľadá troch útočníkov, ak Cristiano Ronaldo opustí klub pred koncom prestupového obdobia.

Cristiano Ronaldo sa vrátil Manchester UnitedTento týždeň sa na Carringtonovom tréningovom ihrisku budú diskutovať o jeho budúcnosti v klube.

Red Devils naďalej trvajú na tom, že portugalský reprezentant toto leto neopustí Old Trafford, no 37-ročný hráč sa stále snaží o odchod.

Niečo sa bude musieť vzdať v najbližších týždňoch, pretože Man United nebude chcieť zatieniť začiatok Premier League 2022-23.

Zdá sa, že Ronaldo by mohol zostať na mieste, no situácia sa rýchlo mení a určite by nebol šok vidieť útočníka odchádzať ešte pred koncom prestupového obdobia.

s tým na mysli, Herný krtko Vybral si troch útočníkov, ktorí by toto leto mohli Ronalda na Old Trafford nahradiť.


© Reuters

Wissam Ben Yedder sa nedávno presťahoval do Man United a vzhľadom na Ronaldov rekord v strieľaní gólov nie je ťažké pochopiť, prečo by mal o klub záujem.

Ben Yedder strelil 71 gólov a zaznamenal 22 asistencií v 174 vystúpeniach vo všetkých súťažiach, pričom v rokoch 2016 až 2019 strelil 70 gólov a 22 asistencií v 138 zápasoch za Sevillu, kým sa presťahoval do Monaka.

Tento 31-ročný hráč neustále nachádzal zadnú časť siete za svoj dres z Kniežatstva, keď v 124 zápasoch strelil 73 gólov a zaznamenal 25 asistencií, pričom jeho celkový profesionálny rekord je 214 gólov a 69 asistencií v 436 zápasoch.

Ben Yedder sa v minulej sezóne tešil z najlepšieho skórovania svojej kariéry, keď strelil 32 gólov v 52 zápasoch a zaznamenal sedem asistencií.

Francúzsky reprezentant nemá žiadne skúsenosti s hraním za to, čo by sa dalo považovať za významnú európsku veľmoc, ale osvedčil sa na najvyššej úrovni v Španielsku aj vo Francúzsku a počas svojho pôsobenia v Seville bol pravidelným strelcom v Európe.

READ  Quito prežije, cestuje do Osaky

Memphis Depay hrá za Barcelonu v marci 2022© Reuters

Verí sa, že Barcelona dala Memphisovi Depayovi k dispozícii prestup toto leto, pričom katalánsky dres sa chystá podpísať. Robert Lewandowski A Rafinha Aby posilnili svoj útok v budúcej sezóne.

Memphis má do konca zmluvy na Camp Nou už len 11 mesiacov, no napriek niektorým zraneniam si užil v klube pôsobivú prvú sezónu, keď si v 37 vystúpeniach zaregistroval 13-krát a dve asistencie.

Tento 28-ročný hráč v minulosti reprezentoval Man United v rokoch 2015 až 2017, pričom v 53 zápasoch za klub zaznamenal iba sedem gólov a šesť asistencií, no odvtedy sa vypracoval ako hráč, ktorý si užil silné kúzlo s Lyonom, než sa presunul ďalej. Barcelona na bezplatnom prestupe.

Memphis hral v posledných rokoch veľa futbalu ako stredný útočník, vrátane minulej sezóny v Barcelone, pričom často viedol holandský útok, pričom za svoju krajinu strelil rekordných 42 gólov v 80 zápasoch.

Existujú tvrdenia, že útočník by mohol byť k dispozícii za 20 miliónov libier toto leto, čo by z neho určite urobilo atraktívnu ponuku pre Man United a príde s bodom, ktorý to musí dokázať.

Memphis ešte len dosahuje vrchol svojej kariéry a pod vedením sa mu môže dariť. Eric Den Haag Na Old Trafford.


Slovinský priekopník Benjamin Cesko na snímke z júna 2022© Reuters

Budúcnosť Benjamina Česka je v súčasnosti predmetom mnohých špekulácií s talianskym novinárom Fabrizio Romano Nedávno sa objavil záujem Man United o slovinského reprezentanta.

Napriek tomu, že na konci mája dovŕšil 19 rokov, Cesko strelil 13 gólov v 40 zápasoch za Red Bull Salzburg, vrátane 11 v sezóne 2021-22.

Tínedžer už zanechal svoju stopu pre novú kampaň, keď dvakrát skóroval a pridal asistenciu v dvoch vystúpeniach, vrátane gólu a asistencie v otváracom zápase sezóny rakúskej Bundesligy v Salzburgu proti rakúskej Viedni minulý týždeň.

READ  Wolverines pomohli Sparťanom poraziť Slovensko 10:2 vo finále Svetovej juniorskej hokejovej skupiny | hra

Útočníkovi s veľkosťou 6 stôp a 4 palcom zostávajú štyri roky do konca zmluvy v jeho súčasnom klube, vďaka čomu sú v silnej pozícii, aby si ho udržali.

Záujem o hrotového útočníka však vzhľadom na jeho vývoj zdanlivo rastie a Man United sa teraz možno bude musieť sťahovať, aby podpísal dvojnásobného víťaza rakúskej Bundesligy, ktorý drží rekord najmladšieho debutanta Slovenska. Najmladší strelec.

id:490942:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect7994:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close