Technológie

Futbalové tímy Carroll navštívia Multnomah, aby odštartovali Homecoming Weekend

Mužský futbal | 21.09.23 | 9:28

Helena, Mont. – Futbalové tímy Carroll College dnes popoludní nastúpia na svoje domáce ihrisko, pričom obaja chcú zostať neporazení v hre CCC, keďže na štadióne Nelson budú hostiť Multnomah (Ore.).

Muži Carroll (2-1-1, 2-0) sa budú snažiť udržať svoj horúci štart do základnej časti CCC vo štvrtok, pričom budú hosťovať tím Multnomah (2-4, 0-2), ktorý sa oproti predchádzajúcim rokom výrazne zlepšil. . .

Lions vstupujú do hry po dvoch prehrách CCC s Oregon Tech a Southern Oregon v prvom víkende ligového zápasu minulý týždeň. Obe prehry boli krátke (0-2, 0-1) a Lions boli v oboch bez skóre.

Na druhej strane Carroll vstupuje do druhého týždňa hry CCC s konferenčným rekordom 2:0 po víťazstvách nad Walla Walla (Wash.) a Rocky. Svätci získali dve čisté kontá pri výhrach a ofenzíva napokon dohnala defenzívne snahy. Carroll strelil päť gólov v dvoch zápasoch, pričom v prvých dvoch započítateľných zápasoch roka bez gólov.

Michael Mojis (Bratislava, Slovensko / JR) Carroll bol vyhlásený za ofenzívneho hráča týždňa CCC po tom, čo strelil oba víťazné góly v dvojici víťazstiev.

V neskoršom zápase sa dievčatá Carroll (4-0-1, 1-0) budú snažiť udržať si svoj neporazený rekord nielen v lige, ale aj v sezóne. Lions (3-4, 1-1), štvrtkový súper, prichádzajú do hry po tom, čo si minulý víkend rozdelili svoje dva otváracie zápasy CCC. Multnomah porazil Oregon Tech 3-2, ale podľahol Southern Oregon 0-2.

Emily Funseth Minulý víkend v Billings zaznamenal vzácny hetrik pre Saints. Jeho trojgólový výkon viedol Carrolla k výhre 3:1 nad Rockies a otvoril tak tabuľku konferencie.

Rovnako ako Mojis na mužskej strane, aj Funseth bol uznaný ako ofenzívny hráč týždňa CCC za svoj vynikajúci výkon proti Bears.

READ  Slovensko pošle bojové vozidlá na Ukrajinu výmenou za nemecké tanky – EURACTIV.com

Na začiatku roka Carroll znova a znova dokázal, že je agresor. Saints prekonali súperov 11:3 vo svojich prvých piatich zápasoch a vo štvrtok sa budú snažiť tento výkon vyrovnať doma.

Dnešný popoludňajší zápas mužov začína o 14:00 a živé štatistiky nájdete tu Tu.

Zápas žien sa uskutoční 20 minút po zápase mužov a k dispozícii budú živé štatistiky Tu.

Obe hry budú streamované cez aplikáciu VEO Live, nový domov Carroll Soccer. Používatelia si musia stiahnuť aplikáciu, vytvoriť si bezplatný účet a potom vyhľadať Carroll College. Po jednom stiahnutí môžu diváci sledovať všetky futbalové zápasy Carroll naživo, ako aj záznamy minulých zápasov.

Po skončení hry sa v centre Heleny uskutoční nová víkendová tradícia. Všetkých 400 študentov-atlétov Carroll bude pochodovať pozdĺž Helena Walking Mall z Porters Topworks na Sixth Avenue v prvom ročníku pochodu Fighting Saints. Fanúšikovia Saints sa vyzývajú, aby zamierili do centra mesta, lemovali Walking Mall a povzbudzovali svojich svätých.

Navštívte www.carrollathletics.com dnes večer, kde nájdete rekapituláciu akcie a budete mať aktuálne informácie o všetkom, čo sa deje v Carrollovej atletike.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close