Technológie

Futbalové tímy Carroll navštívia Multnomah, aby odštartovali Homecoming Weekend

Mužský futbal | 21.09.23 | 9:28

Helena, Mont. – Futbalové tímy Carroll College dnes popoludní nastúpia na svoje domáce ihrisko, pričom obaja chcú zostať neporazení v hre CCC, keďže na štadióne Nelson budú hostiť Multnomah (Ore.).

Muži Carroll (2-1-1, 2-0) sa budú snažiť udržať svoj horúci štart do základnej časti CCC vo štvrtok, pričom budú hosťovať tím Multnomah (2-4, 0-2), ktorý sa oproti predchádzajúcim rokom výrazne zlepšil. . .

Lions vstupujú do hry po dvoch prehrách CCC s Oregon Tech a Southern Oregon v prvom víkende ligového zápasu minulý týždeň. Obe prehry boli krátke (0-2, 0-1) a Lions boli v oboch bez skóre.

Na druhej strane Carroll vstupuje do druhého týždňa hry CCC s konferenčným rekordom 2:0 po víťazstvách nad Walla Walla (Wash.) a Rocky. Svätci získali dve čisté kontá pri výhrach a ofenzíva napokon dohnala defenzívne snahy. Carroll strelil päť gólov v dvoch zápasoch, pričom v prvých dvoch započítateľných zápasoch roka bez gólov.

Michael Mojis (Bratislava, Slovensko / JR) Carroll bol vyhlásený za ofenzívneho hráča týždňa CCC po tom, čo strelil oba víťazné góly v dvojici víťazstiev.

V neskoršom zápase sa dievčatá Carroll (4-0-1, 1-0) budú snažiť udržať si svoj neporazený rekord nielen v lige, ale aj v sezóne. Lions (3-4, 1-1), štvrtkový súper, prichádzajú do hry po tom, čo si minulý víkend rozdelili svoje dva otváracie zápasy CCC. Multnomah porazil Oregon Tech 3-2, ale podľahol Southern Oregon 0-2.

Emily Funseth Minulý víkend v Billings zaznamenal vzácny hetrik pre Saints. Jeho trojgólový výkon viedol Carrolla k výhre 3:1 nad Rockies a otvoril tak tabuľku konferencie.

Rovnako ako Mojis na mužskej strane, aj Funseth bol uznaný ako ofenzívny hráč týždňa CCC za svoj vynikajúci výkon proti Bears.

READ  Stratili sme sánky - MacBook Air (M1) v benchmarkovom teste porazil MacBook Pro 16 “.

Na začiatku roka Carroll znova a znova dokázal, že je agresor. Saints prekonali súperov 11:3 vo svojich prvých piatich zápasoch a vo štvrtok sa budú snažiť tento výkon vyrovnať doma.

Dnešný popoludňajší zápas mužov začína o 14:00 a živé štatistiky nájdete tu Tu.

Zápas žien sa uskutoční 20 minút po zápase mužov a k dispozícii budú živé štatistiky Tu.

Obe hry budú streamované cez aplikáciu VEO Live, nový domov Carroll Soccer. Používatelia si musia stiahnuť aplikáciu, vytvoriť si bezplatný účet a potom vyhľadať Carroll College. Po jednom stiahnutí môžu diváci sledovať všetky futbalové zápasy Carroll naživo, ako aj záznamy minulých zápasov.

Po skončení hry sa v centre Heleny uskutoční nová víkendová tradícia. Všetkých 400 študentov-atlétov Carroll bude pochodovať pozdĺž Helena Walking Mall z Porters Topworks na Sixth Avenue v prvom ročníku pochodu Fighting Saints. Fanúšikovia Saints sa vyzývajú, aby zamierili do centra mesta, lemovali Walking Mall a povzbudzovali svojich svätých.

Navštívte www.carrollathletics.com dnes večer, kde nájdete rekapituláciu akcie a budete mať aktuálne informácie o všetkom, čo sa deje v Carrollovej atletike.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close