Djokovič Cruz vstupuje do semifinále belehradského Open

Belehrad / Starburg, 27. mája 2021

Novak Djokovič Dostal sa do semifinále Belehrad otvorený A premenila Argentínu na piate miesto v zozname víťazstiev Open Era Federico Korea Štvrtok popoludní 6-1, 6-0 v tenisovom centre Novak.

Prvé semeno zápasu na antuke ATP250 vyšlo bez brán z brány a počas jeho štvrťfinálového stretnutia, ktoré sa tento týždeň uskutočnilo prvýkrát pred publikom, nemalo žiadne problémy. Djokovič premenil šesť zo svojich deviatich šancí na zlomové miesto, aby vyhral svoj 952. zápas, o 55 minút pred Guillermom Vilasom (951).

„Je to skvelý výkon.“ Djokovič po prvom stretnutí s Argentínou. „Pravdepodobne jeden z najlepších zápasov, ak nie najlepší, som hral tento rok. Od prvého okamihu som sa na kurte cítil úžasne.

„Nie vždy chcete hrať takto, nie je to vždy možné.“ Ale myslím si, že mi to určite pomáha cítiť sa lepšie na ihrisku. Myslím si, že dnes mi všetko dobre vyšlo. “

Ďalej bude kráčať Djokovič Andrzej Martin. Kvalifikácia zo Slovenska vyhrala najlepšiu formu v Srbsku 3: 6, 6: 3, 6: 4 v sete. Dušan Lajovič. O dve hodiny a 24 minút neskôr Martin zdolal svojho súpera 95: 87.

Molkan na prvé semifinále

V dolnej polovici žrebovania Alex Molkon Vyhral so všetkými druhmi problémov s vedúcim hráčom Španielska Fernando Verdasco, 6-2, 6-0. Dvadsaťtriročný slovenský kvalifikant získal 77 percent svojich prvých bodov za podanie a zachránil dva brejkbaly, ktorým čelil o 62 minút neskôr.

„Toto je najväčší úspech mojej kariéry“ Povedal Molkan a prišiel do svojho prvého semifinále na turné ATP. „Fernando je životná legenda. Dnes som veľmi šťastný, že som vyhral. Dúfam, že na tejto úrovni môžeme pokračovať.“

Svetová jednotka 255, ktorá vyhrala štyri tituly dvojhry IDF Pro Circuit, bude výzvou pre ďalšie nasadené osemfinále Federico Delphonis Dostal prechádzku zo španielskej kvalifikácie do finálovej štvorky Pero Roberto Carpels. Dvadsaťosemročný rodák z Tenerife bol nútený odstúpiť z turnaja pre zlý zdravotný stav.

READ  Seniori Park City High School sa dostali na zoznam prezidentských štipendistov