Technológie

Grafické problémy Final Fantasy 7 Rebirth sú evidentné v správe Digital Foundry

Rovnako ako Final Fantasy 7 Remake, aj novo vydaný Final Fantasy 7 Rebirth má slušnú časť grafických problémov. Ako bolo spomenuté u nás PreskúmanieHra ako celok vyzerá skvele – najmä keď sa pozeráte na vidiek alebo na jednu z mnohých úžasných cutscén v titule –, ale pustite sa trochu hlbšie a rozhodne to nie je to, čo by ste očakávali od exkluzívnej verzie pre PS5. .

Digitálna zlieváreň Správa o Jaffne to všetko dobre vyjadruje. Z hľadiska umeleckého smerovania a celkovej vizuálnej identity je to dobre vyzerajúce vydanie – ale na technickej úrovni je hlboko chybné. „Bohužiaľ, sú niektoré oblasti, v ktorých sa Rebirth porovnáva so svojím štvorročným predchodcom – a na niektorých miestach sme skutočne videli krok späť,“ uvádza sa v správe.

Zdôrazňuje niektoré pozoruhodné problémy, vrátane neuveriteľne plochých alebo úplne chýbajúcich techník osvetlenia, šokujúco tlmených tieňov – niečo, čo sa remake zjavne darilo veľmi dobre – a skutočne nekvalitných textúr. „FF7 Remake mal veľa problémov s textúrovaním vo svojej PS4 inkarnácii, ale PS5 Intergrade väčšinou tieto problémy vyriešil. Rebirth má zvláštnu kombináciu prostriedkov s nízkym a vysokým rozlíšením,“ pokračuje analýza.

Našťastie sa Rebirth hrá dobre – aspoň čo sa týka snímkovej frekvencie. Je to takmer uzamknutých 30 snímok za sekundu, keď používate grafický režim, a konzistentnejších 60 snímok za sekundu v režime výkonu. Jedinou nevýhodou je, že rozlíšenie sa mení bez ohľadu na zvolené nastavenie displeja. Grafika je dynamická 4K, zatiaľ čo výkon je zaseknutý pri bahnitom dynamickom rozlíšení 1152p. Niet divu, že to niekedy vyzerá tak rozmazane.

Je škoda, že tento druh vecí nemohol byť vyvinutý lepšie – najmä preto, že Rebirth sa nemusí obávať, že bude fungovať na staršom hardvéri PS4. Opäť je to skutočne hra vizuálnych vrcholov a pádov na konzistentnom základe.

READ  Starší pár vyhral zdravý herný moment na turnaji Wii bowling

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close