Technológie

Herec remaku Recidivist Evil 4 vypol komentáre na Instagrame po tom, čo dostal tisíce kritických správ

Hlasová herečka Resident Evil 4 Remake Lily Gao uzavrela svoj instagramový účet pre komentáre po tom, čo dostala tisíce správ od hráčov kritizujúcich jej výkon ako Ada Wong.

Kao – ktorá zdieľala niekoľko príspevkov nadšených pre túto rolu – teraz zakázala odpovede a skryla všetky svoje príspevky okrem jedného pred verejnosťou, pretože ju takzvaní fanúšikovia Resident Evil zaplavili odkazmi.

Resident Evil 4 Remake Review – Spoiler Free Resident Evil 4 Review

„Zničili ste remake,“ napísal jeden z komentujúcich. „Ach, mám pocit, že som minul peniaze kúpou luxusnej edície, aby som dostal tohto VA na dabovanie.“

„Váš hlas v remake RE4 bol hrozný,“ povedal ďalší. „Bolo to príliš ťažké a nebolo na tom nič očarujúce? Len sa to nehodilo, dúfam, že ťa nevezmú ako Adina hlasového herca do ďalšej hry.“

„Prečo sa správajú, akoby sa ich pokúšali osobne zavraždiť?“ spýtal sa Nemý odpovedal.

„Milujem jej výkon! Milujem, ako hrá Leona tak stoicky, ale stále jemne. Naozaj cíti Adu,“ tvrdil. Ďalší komentátor. „Ľudia sa naozaj potrebujú schladiť, dotieranie neprinesie nič dobré. Obe herečky odviedli hviezdnu prácu a podali skvelé výkony pre takú ikonickú postavu.“

The Last of Us 2 sleduje podobné problémy v minulosti, keď vývojári – konkrétne hlasová herečka Laura Bailey, ktorá hrá Abby – dostávali vyhrážky smrťou.

READ  Tlačová agentúra Emirates – Spojené arabské emiráty, Slovensko podporuje parlamentnú spoluprácu

Capcom oznámil, že jeho remake Resident Evil 4 predal viac ako 3 milióny kópií počas prvých dvoch dní od vydania. Napriek tomu, že Capcom nedávno varoval hráčov Resident Evil 4 Remake, aby si „uvedomili zriedkavú, ale kritickú chybu v postupe“, povedal, že titul je „začiatok solídny“.

Problém „nastáva len za určitých okolností,“ uviedol tím a dodal, že pracuje na oprave a ospravedlňuje sa za prípadné nepríjemnosti.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close