Technológie

Hľadanie hier na spoločné hranie • Eurogamer.net

Ahoj! Počas niekoľkých nasledujúcich dní niektoré z našich obľúbených hier, momentov a tém a čo budeme robiť z tohto zvláštneho roka. Dúfame, že sa vám rozšírenie služby bude páčiť!

Nájsť hry na hranie s ostatnými v tom istom dome nie je jednoduché. Poznáte to, ak vyskúšate. To je jeden z dôvodov, prečo ma to na začiatku roka tak zaujalo. Nie je to len hrateľné v miestnom družstve, ale je na to plne navrhnuté, t.j. Kamble Solutions Požadovaný Viac ako dve Môže hrať Od dvoch osôb. Napríklad jedna osoba hádže obrovské klince na stenu, zatiaľ čo iná používa hlavu veľkého kladiva na klince, aby sa cez ňu prehnala. Toto je príklad a je ich veľa – nápady sa stále menia a stále prichádzajú – je to skvelé. It Tax Doo je skvelým príkladom miestneho kooperatívneho hrania, ktorému sa venuje už mnoho rokov.

Spoločné hranie však nie je vždy komanditnou spoločnosťou. To znamená, že aj keď hru hrá iba jedna osoba, do hry sa zapoja dvaja ľudia – alebo viacerí. Séria Dark Pictures to robí a stala sa definujúcou vlastnosťou. Tento rok vyšla nová hra House of Ashes, v ktorej môžete priradiť rôzne postavy k rôznym ľuďom v miestnosti a potom poslať netopiera, keď prídu ich divízie. A rýchla prestávka, keď je niekto vtiahnutý a prevezme vedenie – v jeho vlastnej obtiažnosti (elegantná funkcia) – funguje dobre.

Pokiaľ viem, vývojár Supermasive takmer narazil na toto miesto. Až kým ľudia nehovoria o hraní s ostatnými až do svitania a berú to ako kolektívny film – „Nie, nechoď len do tmavej pivnice!“ – Supermasív si uvedomil, že áno. V skutočnosti môžete počas hier vidieť krik a účasť na tejto intuícii.

READ  Čo sa stane so škótskym pokladom?

Ian a Iof berú House of Ashes svojim vlastným spôsobom.

Jednou z najmagnetickejších hier v tomto ohľade je tento rok Microsoft Flight Simulator. Pri prechode z počítača na konzolu na veľkej televízii pri pohovke sa hra pre okoloidúcich príliš otvorila. V Martine je krásny areál Recenzia Microsoft Flight Simulator Xbox Niekto tam zdieľa obrázok jeho rodiny, ktorá fandí na jeho televízore pri hraní hry. Môžem si len predstaviť, čo hovoria. „Leť tam!“ Alebo: „Och, pamätám si, že som tam išiel!“ Toto je efekt Videl som to osobne, keď som letel do rodného mesta môjho partnera v Bulharsku – Nemyslím si, že miesto bolo vyžrebované na nejakú hru alebo niekedy. Keď sme leteli, držala sa obrazovky a zdieľala spomienky. Bežné zážitky v lietadle aj doma: sú to neuveriteľne silné veci, ktoré sa dajú vytiahnuť.

Spoločné zážitky však nemusia byť až také veľké. Ďalšia hra, ktorú sme hrali Veľa Tento rok Dorfromantik, hra na kladenie dlaždíc, je taká zvláštna a roztomilá, milujem ju bozkávať, keď si na to spomeniem. Jeden z nás sa počas hry hral, ​​druhý sa nám pozeral cez rameno a zvyšok popoludnia sme strávili vymýšľaním, ako zvýšiť skóre. Tá hra je očarujúco nepochopiteľná.

V Dorfromantik neexistuje žiadna zámerná spolupráca, iba ľudská vôľa a blízkosť sa nejako zapojiť. Na účasť nemusíte mať vždy kontrolóra. Kedy sa prví futbaloví fanúšikovia cítili vynechaní kvôli tomu, že neboli na ihrisku alebo nepočuli hráčov na tribúnach?

Hovoríte o streamovaní: Ian je idiot v leteckom simulátore spoločnosti Microsoft.

Preto streamovanie funguje tak dobre, či už ho ovládame alebo nie, je súčasťou herného zážitku, najmä ak je chat aktívny a nejakým spôsobom ovplyvňuje priebeh hry. Myslím si, že sociálne stránky sú rozšírením našich sociálnych ambícií.

READ  Call of Duty: Modern Warfare 3 odhalená hrateľnosť, mapa otvorených svetových zombie

Keby nebolo streamovania – v tomto konkrétnom prípade videokonferencií – nehrali by sme hru, ktorá nám tento rok zabrala väčšinu času: Dungeons & Dragons. Toto je prvá rozšírená kampaň, do ktorej sme sa obaja zapojili a od leta hráme online (raz naživo). Funguje to úžasne online, keď zmiešate zelené obrazovky a prevodníky hlasu a zvukové efekty, ako aj listy na digitálne písanie a hody kockami. Ako kameň úrazu som si kúpil trúbky na telefón a fajky! Tiež vám nemôžem povedať, aké dobré bolo vytvárať postavy a viesť každodenné rozhovory o tom, „čo sa stane budúci týždeň“ – ach, a ako som všetkých náhodne vtiahol do zóny duchov a takmer všetkých zabil, yada yada – ako o plesne na stenách kúpeľne.

To všetko je ešte veľmi ďaleko: vymysleli sme hry na hranie bez ohľadu na to, či to boli kooperatívne alebo nie. A teším sa, že v budúcom roku objavím mnohé ďalšie.

Podporujete Eurocam?

Chceme urobiť Eurocam lepším, teda lepším pre našich čitateľov – nie pre algoritmy. Mozes pomoct! Staňte sa podporovateľom Eurogamer a budete si môcť prezerať stránku úplne bez reklám, ako aj exkluzívny prístup k článkom, podcastom a konverzáciám, ktoré vám priblížia tím, príbehy a hry, ktoré máme radi. Predplatné začína na 3,99 GBP / 4,99 $ mesačne.

Podpor nás

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close