Svet

Holandský turista (37) zomrel v Barcelone po prehltnutí kľúča od auta

Tridsaťsedemročný holandský turista zomrel po tom, čo včera v noci v Barcelone prehltol kľúč od auta. Tvrdí to susedný denník Záhrada Holanďan ju údajne obťažoval o 23:00 v supermarkete v známej štvrti Gracia.
Noviny z magistrátu uviedli, že muž bol „mimo seba“, na čo upozornili policajti pracovníci supermarketu. Keď miestna polícia muža zatkla, stratil vedomie a dostal infarkt.

Policajti sa ho najskôr pokúšali oživiť, ale keď sa toho ujal zdravotný personál záchrannej služby, muž mu z krku zívol od kľúča od auta. Neviem, či to prehltol, keď sa v supermarkete začal správať divne.

Holanďana previezli do nemocnice v Barcelone. Tam napokon o pol štvrtej ráno zomrel. Ako prehltol kľúče a čo sa stalo, keď ho zatkli, teraz vyšetruje ďalší policajný zbor, katalánsky Moses de Esquadra.

Definitívnu odpoveď na presnú príčinu smrti by mala poskytnúť pitva. Podľa polície prišiel muž do mesta na „prehliadku“ so svojou manželkou a dvoma deťmi. Bývali v hoteli neďaleko supermarketu. Holanďanova manželka vyšetrovateľom povedala, že jej manžel bol „veľmi nervózny“ a vo štvrtok večer išiel „na večeru“, zatiaľ čo on bol s deťmi v hoteli.

Obec Barcelona poskytla psychologickú pomoc vdovám a deťom.

Pozrite si naše spravodajské videá v zozname skladieb nižšie:

READ  Zrážka polície s demonštrantmi po odložených voľbách v Senegale | Volebné správy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close