Technológie

Hororová hra Close to the Sun v štýle Bioshock sa dnes pripája k Xbox Game Pass

Hráči s predplatným Xbox Game Pass alebo PC Game Pass môžu teraz hrať Close to the Sun na Xbox Series X|S, Xbox One a PC, zatiaľ čo členovia Xbox Game Pass Ultimate to môžu streamovať cez Xbox Cloud Gaming.

Close to the Sun je hororová adventúra z pohľadu prvej osoby odohrávajúca sa v 19. storočí na vedecký výskum na palube fiktívnej lode Nikolu Teslu Helios. Na palube tajomnej lode musíte použiť svoj dôvtip na vyriešenie hádaniek, odomknutie tajných chodieb a odhalenie osudu obyvateľov Heliosu.

Prežiť pekelné stvorenia, ktoré na vás čakajú na palube Helios, je vašou prioritou, keď novinárka Rose Archer hľadá svoju sestru. Rovnako ako Alien: Isolation a Outlast ste v blízkosti slnka zraniteľní, takže budete musieť utiecť, skryť sa a predbehnúť svojich prenasledovateľov, keď sa dostanete cez obrovskú loď. Vizuálny štýl veľmi pripomína BioShock s jeho art deco dekorom, aj keď hrá veľmi odlišne.

Píše sa rok 1897. Helios stojí hlboko v medzinárodnom oceáne. Nad hlavou sa týčia tmavé mraky, keď sa o povrch rútia nemilosrdné vlny. Kolosálne zlaté figúry tiahnuce sa, kam až oko dovidelo.

Helios, zrodený z vízie Nikolu Teslu, je domovom najväčších vedeckých myslí. Neobmedzená utópia výskumu, nezávislá od štátu a izolovaná od pohľadu spoločnosti. Slobodne posúvať hranice hmoty a času.

Novinárka Rose Archer nastúpi na loď Helios a hľadá svoju sestru Adu. Rýchlo zistí, že nie je všetko tak, ako sa zdá. Veľké sály sú prázdne. Vo vzduchu pretrváva zápach hnijúceho mäsa. mier Cez vchod je namaľované jediné slovo… Karanténa!

Dnes môžete hrať Near the Sun na Xbox Series X|S, Xbox One, PC a Xbox Cloud Gaming cez Xbox Game Pass.

READ  Zastavte to všetko, tweet Apple exec mohol byť ukážkou okuliarov Apple VR

Zatiaľ sme nepočuli o žiadnych ďalších hrách, ktoré prídu do Game Pass v januári. Hráči však dostali ďalšiu novinku týkajúcu sa Baldur's Gate a Baldur's Gate 2: inovované verzie sa dnes pripájajú k službe, takže ich pripojenie by sme mohli vidieť koncom tohto mesiaca.

Vieme, že štyri hry opustia Xbox Game Pass v prvej polovici januára, takže ich budete chcieť dokončiť rýchlo!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close