Technológie

Hra Assassin's Creed Japan sa vynára z tieňa

Aktualizácia 14/5/24: V typickom štýle Ubisoftu už dátum vydania Assassin's Creed Shadows unikol online, predtým ako bol oficiálne oznámený koncom tohto týždňa, keď bude k dispozícii prvý úplný trailer hry.

Poznačte si do kalendárov, pretože 15. novembra môžete hrať za nenápadného nindža vraha vo feudálnom Japonsku. Tento dátum spomenul Ubisoft v popise pripravovaného traileru hry – a teraz bol opravený.

Pre viac informácií o hre a o tom, kedy vyjde prvý trailer, si pozrite náš pôvodný príbeh nižšie.


Pôvodný príbeh 14/5/24:Pripravovaná feudálna hra Assassin's Creed od Ubisoftu v Japonsku má teraz konečný názov: Assassin's Creed Shadows.

Predtým bola známa len pod názvom Assassin's Creed: Codename Red.

Tiene sa naplno odhalia tento víkend, v stredu 15. mája o 17:00 britského času. Vtedy dostaneme celý trailer na hru, ktorá bude debutovať na YouTube (alebo ju nájdete tu na Eurogameri).

11 vecí, ktoré potrebujete vedieť o Assassin's Creed MirageSledujte na YouTube

Ubisoft zatiaľ nepovedal, kedy sa Shadows spustí, pričom nepotvrdil, že dorazí pred koncom aktuálneho fiškálneho roka (v marci 2025). Ale hra takmer určite príde počas zvyčajného hlavného predajného slotu série na konci roka – buď v októbri alebo novembri 2024.

Po minuloročnom miniaplikácii Mirage, ktorá bola predstavená minulý rok na oslavu 15. výročia série, je Shadows Valhalla z roku 2020, plnohodnotná hra Assassin's Creed. Je však vhodné, že ide o prvý Assassin's Creed Shadows od talentovaného štúdia Ubisoft Quebec od Assassin's Creed Odyssey z roku 2017 – epickej základnej úrovne odohrávajúcej sa v starovekom Grécku.

Tohtoročný vstup sa bude zhodovať so spustením novej plošinovky Assassin's Creed Infinity od Ubisoftu, ktorá bude slúžiť ako príbehové centrum pre pokračujúci moderný príbeh tejto franšízy. Hovoril som s Marc-Alexis Cote z Ubisoft Quebec – teraz vedúcim celej série Assassin's Creed – aby som sa dozvedel viac o roku 2022.

Podrobnosti o tom, o čom Shadows sú, sú na zemi veľmi slabé, hoci jeho feudálne japonské prostredie bolo fanúšikmi už dlho požadované. Teraz máme prvý pohľad na Shadowsovu verziu ikonického loga franšízy Assassin's Creed, ktorá je teraz pokrytá červenou krvou:


Oficiálne logo Assassin's Creed: Shadows obsahuje typický symbol Assassin's série tvorený striekajúcou krvou. | Kredit obrázka: Ubisoft

Príspevok na oficiálnom účte sociálnej siete Assassin's Creed na X dnes poukazuje na obrovské presýpacie hodiny niekde – pravdepodobne v Japonsku! – Teraz sa cez ňu prelieva krvavočervený piesok. Končí sa v stredu o 17:00 britského času – uvidíme sa neskôr!

READ  Forspoken je moderná hra s otvoreným svetom pre PS5, však?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close