Technológie

Hráč Pokemon Go mal smolu, že chytil legendárneho vtáka

Tréner Pokemon Go mal strašné šťastie s Galerijskou verziou Artiguno, pretože legendárny vták utiekol niekoľkokrát v priebehu 10 minút.

Hráči Pokemon Go mali zmiešané výsledky so stretnutiami Galarian Legendary Bird. Mnohí zlyhali, zatiaľ čo iní dokázali poskytnúť pôsobivé výsledky a viac ako jeden s pomocou Denného kadidla.

Tréner Go mal nedávno možnosť zabehnúť si trikrát vo veľmi krátkom čase na Galerijskej verzii Artiguno.

Článok pokračuje po inzeráte

Pre jednotlivca to však neskončilo dobre.

Articuno sa naďalej vyhýba trénerovi Pokémon Go

V príspevku na subreddite Pokemon Go je menovaný tréner Uverejnil Miksuinen Obrázok ich posledného príspevku zo stretnutia. Nanešťastie pre trénera šťastie – alebo chytenie RNG – nezdalo sa byť na ich strane.

Podľa záznamu sa tréner Galerion stretol s Artigunom trikrát v priebehu 10 minút. Pokémon však zakaždým utiekol.

Zaregistrujte sa zadarmo s Dexerto a získajte:

Menej reklám|Tmavý režim|Ponúka hry, televíziu a filmy a technológie

V komentároch kolegovia tréneri Pokémon Go vyjadrili sústrasť plagátu.

Článok pokračuje po inzeráte

Jedna osoba sa vyjadrila: „Gratulujem, že ste najšťastnejším a zároveň najnešťastnejším hráčom v hre.“ Ďalší povedal: „Ach, čo?“ Ako je to možné?“

Iní, naopak, ľutovali, že nenarazili na jedného z vtákov. „Vtip je v tom, že človek videl za 10 minút viac vtákov, ako som ja videl za celý svoj život.“

Pre tých, ktorí nevedia, Galerion Legendary Birds v Pokemon Go, s ktorými sa stretnete vo voľnej prírode, majú extrémne nízku mieru úlovkov. Okrem toho sa tieto vtáky veľmi ťažko hľadajú a vajíčka zvyčajne musia vyvolať a Denné kadidlo.

Článok pokračuje po inzeráte

Zatiaľ čo tento tréner nemal šťastie na vtáky, iní tréneri zažili opak. Nedávno tréner Pokémon Go prelomil niekoľko úspešných lesklých stretnutí za tri minúty.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close