Zábava

Hviezda ‚Nosferatu‘ Willem Dafoe porazila v Prahe ukrajinské Porsche

Hollywoodska hviezda Willem Dafoe, nominovaná na Oscara, momentálne nakrúca v Prahe. Nosferatu pre režiséra Roberta Eggersa a herec si našiel čas ochutnať niektoré z vysoko hodnotených kulinárskych ponúk českej metropoly.

Jeho súčasťou sú aj niektoré ukrajinské Porsche v podaní Bistra Vinohrady Porsche. Dafoe nedávno ochutnal klasické ukrajinské jedlá v Prahe 2 a bol taký láskavý, že zapózoval pre pár fotiek na Instagrame s majiteľkou Nataliou Bass mimo miesta konania.

„Dnes nás navštívila skutočná filmová hviezda, aby ochutnala ukrajinské porsche. Willem Dafoe nám povedal, že má rád porsche a dychtivo zjedol misku nášho chutného hríbového porsche, aby to dokázal. napísal na Instagram v pondelok. „Majiteľ nemôže prísť k rozumu po pohostení takého váženého hosťa.“

Porsche, mimochodom, stojí za návštevu aj bez postrehu celebrít. V čase, keď sú v Prahe ceny potravín na vzostupe, stojí veľká porcia (0,4 litra) Porsche v Bistre Vinohrady stále na 99 korún. Miesto ponúka hovädzie aj vegetariánske verzie, z ktorých druhú odporúča Dafoe.

Reštauráciu otvorila v roku 2021 Natalia Bass a jej manžel Alex Martynov, ktorí do Prahy prišli z Ukrajiny pred štyrmi rokmi. Minulý rok sa stal kultúrnym centrom ako miesto informácií a pomoci pre mnohých ukrajinských utečencov v Prahe, ktorí utiekli zo svojej domovskej krajiny po ruskej invázii.

„Zažili sme veľa slávy, ale bohužiaľ je to zo smutného dôvodu,“ povedal Bass Forbes povedal minulý rok. „Česi sú veľmi milí, chcú nás podporiť. Každý, kto príde, má dobré slovo. Veľa ľudí sa pýta, čím môžu pomôcť.

Spolu s Dafoeom sú v Prahe na nakrúcaní aj herci Bill Skarsgård, Lily-Rose Depp, Nicholas Hoult, Aaron Taylor-Johnson a Emma Corrin. Nosferatu Pre režiséra Eggersa. Produkcia hororu momentálne prebieha v Barandov Studios, kde sa pracuje v malých mestách mimo českej metropoly.

READ  Indonézia sa pripája k najnovšiemu zelenému zoznamu Abú Zabí s 56 miestami na sedenie

Pre Willema Dafoea to nie je prvá cesta do Českej republiky. Herec sa predtým zúčastnil Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch 2016, kde získal Krištáľový glóbus za najlepší umelecký prínos svetovej kinematografii a uviedol svoj film. PasoliniV tomto stvárni talianskeho režiséra Piera Paola Pasoliniho.

Dafoe však napriek svojej dlhej kariére nikdy predtým nenatočil film v Prahe Nosferatu. Priblížil sa, až keď v roku 2000 nakrútil film Shadow of the Vampire Na blízkom Slovensku. V roku 2014 mal nezabudnuteľný výkon Hotel Grand BudapešťČiastočne bol inšpirovaný karlovarskou krčmou Grandhotel.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close