International Round-Up – News – Hull City Football Club

Šesť hráčov reprezentovalo svoju krajinu v Hull City počas marcovej reprezentačnej prestávky.

Dimitrios Belkas (Grécko):

Stredopoliar Dimitrios Belkas získal svoj 30. zápas za Grécko po výhre 3:0 nad Gibraltárom v B-skupine kvalifikácie UEFA Euro 2024. 29-ročný hráč odohral 62 minút a zaznamenal asistenciu pri druhom góle v zápase, ktorý strelil Manolis Tsioupis z Trabzonsporu.

Belkas bol nevyužitým náhradníkom v prípravnom zápase proti Litve, keď tím Gusa Poyeta uhral bezgólovú remízu.

Timothée Low-Tutala (Francúzsko U20):

Brankár Timothée Lo-Tutala hral za Francúzsko do 20 rokov v Marbelle. 19-ročný hráč poprel Diego Luna a zachránil penaltu pri výhre 4:0 nad Amerikou.

Po tom, čo sa Lo-Tutala nezúčastnil porážky 2:1 s Holandskom, nastúpil na remízu 1:1 proti Anglicku a nahradil ho Yann Leonard z AS Monaco. V Anglicku sa predstavil aj bývalý hosť z City Harvey Vale.

Úprimná sála (Bermudy):

Stredopoliar do 21 rokov Sincere Hall získal svoje prvé zápasy za Bermudy Senior v zápasoch CONCACAF Ligy národov proti Guyane a Haiti. Proti Guyane Hall nastúpil ako náhradník v druhom polčase a odohral posledných 14 minút pri prehre 2:0 proti Guyane.

Hall potom odohral 30 minút v zápase proti Haiti, pričom v druhom polčase nahradil Keyshawna Beana z PHC Zebras, keď Bermudy prehrali 3:1.

Stan Ashbee (Írska republika U17):

Kandidát z akadémie Stan Ashbee pomohol Írskej republike kvalifikovať sa na finále majstrovstiev Európy hráčov do 17 rokov v Maďarsku koncom tohto roka, pričom odohral každú minútu z ich troch kvalifikácií.

Zverenci Colina O’Briena remizovali vo svojom prvom zápase proti Taliansku 2:2, predtým ako Athletic Mason Melia strelil hetrik a spečatil víťazstvo 3:0 nad Ukrajinou v druhom zápase. Vo finálovom zápase proti Cypru sa Írsko kvalifikovalo víťazstvom 3:2, pričom útočník Bohemians Nixon Okosan skóroval v 96. minúte.

READ  Medvedev, Coff Power pred návratom do Osaky

Harry Vaughan (Írska republika U19):

Harry Vaughan, ktorý zostal v Írsku, nastúpil na všetky tri zápasy za Írsku republiku do 19 rokov, no vynechal kvalifikáciu o postup do európskej futbalovej súťaže UEFA do 19 rokov.

majstrovstvách. Vaughan odohral v prvom zápase 57 minút, tesnú prehru 2:1 proti Slovensku a 67 minút pri výhre 1:0 nad Estónskom.

Vo finále proti Grécku utrpeli muži Toma Mohana porážku 1:0, vďaka ktorej Gréci postúpili do finále. Vaughan odohral 64 minút v Teste namiesto Justina Ferizagea zo Shamrock Rovers.

Jean-Michel Chery (Pobrežie Slonoviny):

Jean-Michel Chery vynechal aj kvalifikáciu Pobrežia Slonoviny na Africký pohár národov proti Komorom. Stredopoliar bol v oboch zápasoch nevyužitým náhradníkom, pretože Elephants vyhrali oba zápasy, pričom o štyri dni neskôr porazili Komory 3:1 v prvom a 2:0 v druhom.