Írsko do 19 rokov zdolalo Slovensko.

Franco Umeh strelil skvelý sólový gól a pomohol Írsku poraziť Slovensko 3:1 v prípravnom zápase do 19 rokov.

Ume prišiel z lavičky v 25. minúte, aby nahradil zraneného Ryana Kellyho a nestrácal veľa času.

Pri nerozhodnom stave 1:1, necelé tri minúty do druhého polčasu, vyhliadkový hráč Crystal Palace zdvihol loptu na polceste, preskočil jedného súpera a druhého, potom vystrelil nízko a tvrdo cez bránu a do vnútra bránky. pravý stĺpik.

Írsko predčasne zaostalo pri sobotňajšej prehre 1:0 so Slovenskom, keď Jakub Murko v Dunajskej Strede prekonal Andrewa Wogana.

Netrvalo však dlho a Chlapci v zelenom sa vrátili do normálu. Gillian Caillos sa dostal k zakončeniu po rohovom kope a jeho snaha bola ušetrená, ale mladík Drogheda United vyvŕtal odrazenú loptu.

Potom prišla Umehova chvíľa individuálneho lesku – nasledovala šanca Stanleyho Ashbyho, ktorého volej zlikvidoval z čiary.

Umeh zdvojnásobil svoj účet hlavičkou a následne z priameho kopu minul bránu.

Sean Patton však spečatil výhru, keď útočník Derry City rýchlo zareagoval na zachránený volej Dariusa Lipswicha, ktorý mu z tesnej blízkosti vypichol domov.