Zábava

Jaremčuk skóroval pri výhre Ukrajiny 2:1 nad Slovenskom

Rumunsko hrá v sobotu vo Frankfurte pred stredajším finále s najnižším Belgickom bez bodu.

Roman Jaremčuk z Ukrajiny oslavuje po tom, čo včera skóroval proti Slovensku. Obrázok/AFP

Váš prehliadač nepodporuje zvuk HTML5


Roman Yaremchuk prišiel z lavičky streliť víťazný gól, keď Ukrajina odštartovala svoju kampaň výhrou 2:1 nad Slovenskom. Euro 2024 Piatková kampaň. Slovensko vedelo, že víťazstvom v Düsseldorfe sa dostane do vyraďovacej fázy so zápasom a vďaka hlavičke Ivana Schranza zo 17. minúty sa vo svojom úvodnom zápase dopracovalo k šokujúcej výhre nad Belgickom.

Ukrajina vypadla z turnaja po prehre 0:3 s Rumunskom na poslednú chvíľu. Šaparenko z Dynama Kyjev sa potom stal poskytovateľom pre Yaremchuk, keď sa Ukrajina pripojila k Slovensku a Rumunsku v troch bodoch.

Prečítajte si tiež: Thane Women kradnú futbalový hrom

Rumunsko čaká v sobotu vo Frankfurte pred finále na budúcu stredu s Belgickom, ktoré sa umiestnilo na najnižšej pozícii. Rovnako ako pred prvým zápasom proti Rumunom, aj teraz nastúpili ukrajinskí hráči na pochmúrne ihrisko v upršanom Düsseldorfe s ukrajinskými vlajkami prehodenými cez plece.

Tento príbeh pochádza zo syndikovaných informačných kanálov a agentúr tretích strán. Midday nepreberá žiadnu zodpovednosť ani neručí za pravosť, spoľahlivosť, spoľahlivosť a údaje textu. Mid-Day Management/Mid-Day.com si vyhradzuje právo upraviť, vymazať alebo odstrániť obsah (bez upozornenia) podľa vlastného uváženia z akéhokoľvek dôvodu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close