Technológie

Je čas, aby Destiny 2 zrušil svoj najhorší transmoke systém v odvetví

Destiny 2 za posledný rok a najmä za posledných pár mesiacov dostalo obrovské množstvo žiadostí hráčov. Zjavne chcú urobiť viac z toho, pretože sa zdá, že majú zelenú od vedenia urobiť čokoľvek, aby získali späť hráčsku základňu.

Ale odvážia sa dotknúť… niekedy?

V minulosti som o tom hovoril veľakrát, ale ak berú žiadosti vážne, ideme na to. Destiny 2 je jedným z najhorších transmogových systémov v histórii konceptu a mal by zvrátiť trend, aby bol pre hráčov príjemnejší a logickejší.

Súčasný systém Transmoke je zbierka spletených mincí, ktoré vám umožňujú minúť prevádzkové kredity, aby ste získali desať kusov Transmoke na postavu a sezónu. To stačí na nastavenie dvoch nových brnení v jednej sezóne, ale niekedy aj viac, a nemôžete otvoriť celú svoju zbierku.

Alebo aspoň nie bez platenia. Neobmedzený transmack mimo tejto čiapky je 10 dolárov v obchode Eververse za každé celé brnenie. Je to jediný spôsob, ako sa dostať cez túto čiapočku bez toho, aby ste obe brúsili. A je to niečo, čo sa v porovnaní s väčším priemyslom zdá byť poburujúce.

Dokonca aj Diablo 4, hra, ktorú som odsúdil pre jej smiešnu veľkosť a náklady na kozmetické transmock sady, vám umožňuje okamžite nahradiť akúkoľvek položku, ktorú skutočne nájdete v samotnej hre. Aj keď nehovorím, že by Bungie nikdy nemalo predávať brnenia Eververse, mala by sa použiť rovnaká metóda. V hre vidíte brnenie a môžete si ho zmeniť. Úplne.

Dávno mi povedali, že vedia prebrúsiť a odstrániť vrchnák. Ale po sezónach a sezónach týchto veľmi nudných odmien som zmenil názor a teraz v dnešnom scenári chcem hrať len nápor, ale to neprispieva k mojej novej desať transmack bounty cap. Všetko, a musím ísť behať ďalšie veci, ktoré som urobil miliónkrát, budúci mesiac pred konečnou formou a stratím svoje „zadarmo“. Zabudni na to. Urob to všetko zadarmo, otvor to všetko.

Pripomína mi to debakel so spotrebným shaderom, ktorý platil a zarábal shadery, ale bola to naozaj hlúpa drina, aby ľudia pálili menu v Eververse. Nakoniec z toho zišlo. Otvoríte shader a môžete ho použiť nespočetnekrát. Podobným princípom s Transmogom je logicky a liberálne prerobiť základný kozmetický systém a vyhnúť sa vytláčaniu krvi z monetizačného kameňa.

Toto je populárna požiadavka. Môj príspevok pod tweetom „Správca komunity žiada o požiadavky“ získal viac lajkov ako ktorýkoľvek iný a hráči na tento bubon bijú odkedy prvýkrát existoval Transmoke. Dúfam, že táto zmena bude vykonaná, aj keď som predtým stratil nádej, myslím, že s novou filozofiou Bungie by mohla byť šanca.

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

READ  Uspokojivé aktualizácie pre Unreal Engine 5

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close