Zábava

Je David Tobrik prisťahovalec? Boratské debaty o fotografiách iskria na pozadí YouTube! – HIDC

David Tobric zverejnil fotografiu s bojom a fanúšikovia sú teraz zmätení v súvislosti s jeho národnosťou a občianstvom. Je YouTube prisťahovalec?

YouTuber David Topric bol v USA obrovským hitom, presťahoval sa do Los Angeles a spustil svoj kanál Wine a YouTube, ktorý má v súčasnosti viac ako 18 miliónov predplatiteľov.

Vedeli ste však, že sa v skutočnosti nenarodil v Spojených štátoch, nezískal americké občianstvo, bol vlastne prisťahovalcom? YouTube bol o tom vždy veľmi otvorený, ale mnoho fanúšikov o tom stále nevie.

Foto Steven Fertman / Getty Images

Portrétna fotografia Davida Tobrika mätie fanúšikov

David Tobrik sa tento týždeň pred uvedením svojho nového filmu stretol s bojom, čo fanúšikov zanechalo veľmi zmätených.

Fiktívna postava, ktorú hrá Sachcha Baron Cohen, je kazašský novinár, ktorý cestuje do USA, kde je známy svojím silným antisemitizmom, sexualitou a antipsychicizmom. Film rozpráva o jeho živote po prisťahovaní do USA.

YouTuber jeden zverejnil Obrázok Na svojom Instagrame a Twitteri sedel v nákladnom aute s bitkou. Toto však nie je film, o ktorom sa hovorí, je to skutočne názov. Napísal: „Dvaja prisťahovalci nebudú deportovaní.“

To zmiatlo veľa fanúšikov a vyvolalo diskusiu o pozadí YouTube. Je David Tobrik prisťahovalec?

Je David Tobrik prisťahovalec?

David Tobrik sa presťahoval z rodného Slovenska do Chicaga v Illinois a keď mal šesť rokov, stal sa imigrantom. YouTuber skutočne nemá americké občianstvo, takže nemôže opustiť krajinu.

A Video s otázkami a odpoveďami s GQ David, ktorý bol vydaný na konci roku 2019, otvorene hovoril o svojom pozadí. povedal:

„Nemôžem odísť, pretože som chránený DACA, v zásade môžem odísť, môžem ísť hneď, ale nemôžem sa vrátiť. Ak opustím krajinu, nebudem môcť do krajiny znovu vstúpiť ďalších 10 rokov. Nemám teda víza.“

READ  Bulharský oscarový vstup „Blaka's Lessons“ sa predáva na kľúčových územiach – konečný termín

Jediný spôsob, ako môže David opustiť krajinu a vrátiť sa, je oženiť sa s americkým občanom a pomôcť mu získať občianstvo.

David Tobrik nie je nelegálny imigrant

Aj keď je David Tobrik prisťahovalec, nie je nelegálnym prisťahovalcom.

David je držiteľom diplomu DACA (odklad účasti na detskej dochádzke), čo znamená, že má legálne právo žiť a pracovať v USA, pretože bol do krajiny privezený ako neplnoletý.

V ďalších správach, kto sú drobné banky? Spevák po smrti vzdáva hold na Twitteri

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close