Technológie

Jedná sa o iPhone 12 Pro od Rusov s úryvkom svetra Steva Jobsa

Ruská spoločnosť Caviar, ktorá sa špecializuje na výrobu extravagantných verzií drahých smartfónov, sa tento rok skutočne rozbehla. Okrem zlaté vydania iPhone 12 Pro alebo dokonca táto verzia bez kamier menovite predložené kolekcia s názvom iPhone 12 Pro Jobs 4. Najnovší model od Apple bol prepracovaný v štýle 10. výročia modelu iPhone 4, pričom každý kúsok by mal obsahovať aj úryvok svetra, ktorý nosil Steve Jobs, upozornil portál. MacRumors.

Legendárny rolák priamo v tele smartfónu

IPhone 4 bol posledným smartfónom, ktorý v roku 2010 uviedol na trh vtedajší generálny riaditeľ spoločnosti Apple Steve Jobs. Po niečo vyše roku následne tragicky zomrel a predstavenie tohto smartfónu je v istom zmysle pre technologický svet dôležitým momentom.

Caviar sa preto rozhodol pojať 10. výročie tohto smartfónu vlastným štýlom a predstavil nové verzie tohtoročných modelov iPhone 12 Pro a Pro Max, ktoré upravil v štýle iPhone 4.

Predná strana smartfónov zostala nezmenená, ale na zadnej strane každého kúsku je kúsok originálneho roláka, ktorý Steve Jobs často nosil na pódiu. Spodnú časť zdobí tiež Jobsov autogram a slávny slogan spoločnosti „Think different“ na znak kvality.

Spoločnosť ponúka 3 rôzne prevedenia tohto smartfónu v čiernej, bielej a zlatej farbe. Zadná strana čiernej verzie pozostáva z titánu a bielu dopĺňa kompozitný materiál Caviar G10 pokrytý smaltovanými šperkami, zatiaľ čo logo Apple je vyrobené z mincového striebra 925. Zlatý model sa môže pochváliť krytom a logom z 18 karátového zlata. Kaviár tiež ponúka špeciálna verzia Jobs 1ST venovaný úplne prvému iPhonu, ktorý Jobs predstavil v roku 2007.

READ  Klasický logický roguelike remaster Desktop Dungeons: Rewind je teraz vonku
Cena kaviáru vás už neprekvapí

Jediné, čo na týchto extravagantných smartfónoch zostáva oceniť, je cena, ktorá sa nachádza v štandardných hodnotách ruskej spoločnosti. „Základná“ titánová verzia začína na cene 6490 dolárov za 128 GB verziu iPhone 12 Pro a končí na 7 720 dolárov za väčší iPhone 12 Pro Max s 512 GB úložiskom.

Za bielu verziu si Caviar účtuje za každý model o 570 dolárov viac a za zlatú verziu až 2 420 dolárov. Špeciálna verzia Jobs 1ST vychádza na 7 030 dolárov pre 128 GB iPhone 12 Pro.

Ak vám nestačí smartphone so svetrom Steva Jobsa, pri príležitosti výročia ponúka aj ruská spoločnosť tenisky New Balance 991, ktoré tiež majú obsahovať kúsok Jobsovho roláka a tiež malú titánovú doštičku so sloganom Apple. Spoločnosť bude vyrábať iba 10 kusov z každej verzie smartfónu, zatiaľ čo tenisky New Balance 991 ponúknu množstvo 30 kusov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close