Zábava

Jednoznačne potvrdené. Legendárna postava sa v novej matici neobjaví

Natáčanie novej Matice je v súčasnosti v plnom prúde a hoci sa v ňom objaví množstvo starých známych, medzi nimi bude bohužiaľ chýbať Neov učiteľ Morpheus. V rozhovore pre časopis New York Magazine to s konečnou platnosťou potvrdil jeho zástupca Lawrence Fishburne Collider,

Aj keď sa o neprítomnosti jednej z dôležitých postáv na Matrix University hovorilo už dlho, Morpheus vždy hral kľúčovú úlohu a mnohí fanúšikovia dúfali, že herec Lawrence Fishburne by sa ešte stále dostal do pripravovaného filmu.

Koniec koncov, mnoho postáv opakuje svoje úlohy. Vrátiť správy Keanu Reeves (Neo), Carrie-Anne Moss (Trojica), Jada Pinkett Smith (Niobe) alebo Lambert Wilson (Merovingian), pokiaľ ide o dôležitosť medzi navrátilcami, skutočne chýbajú iba Morpheus a Agent Smith.

Určite si to nenechajte ujsť
Výroba matice 4 je v plnom prúde. Z výstrelu unikli nové strely

Herec Lawrence Fishburne však zastavil špekulácie o možnej úlohe vo filme a potvrdil, že jeho účasť na Matrix 4 je úplne vylúčená. Dôvod je jednoduchý – nikto nepozval herca, aby strieľal. V rozhovore privítal všetkých dobrých kolegov pred bývalým hercom a nadchádzajúcim filmom a zároveň vyjadril nádej, že nový film bude skvelý.

Dôvod neprítomnosti herca podľa zábava môže byť skutočnosť, že postava Morphea zomrela vo videohre 2005 The Matrix Online. Bol vytvorený požehnaním režisérov Lilly a Lany Wachowski, takže je možné, že nový film tieto udalosti zohľadní.

Vzhľadom na nízku popularitu videohry sa však zdá oveľa pravdepodobnejšie, že režisérka Lana Wachowski, ktorá tentokrát natáča novú maticu bez jej sestry, jednoducho nepočíta Morpheovu postavu. Zároveň došlo k špekuláciám, že sa Morpheus mohol vrátiť vo forme flashbackov alebo animovanej mladšej verzie. O príbehu však v súčasnosti nie je známe nič.

READ  Slovenský premiér Eduard Heger vytvoril pred predčasným hlasovaním novú stranu

Je isté, že výroba filmu je v súčasnosti v plnom prúde, herecká a filmová štáb sa momentálne nachádza v Berlíne, odkiaľ Keanu Reeves poslal fanúšikom krátku správu. V ňom uisťuje každého, že natáčanie prebieha bez zbytočného odkladu pod prísnymi lekárskymi opatreniami a ďakuje všetkým, ktorí sa podieľajú na tvorbe filmu.

Nová matica by sa mala baviť aj z hľadiska akcie, kaskadéri by mali byť zodpovední za Monique Gandertonovú, ktorá sa doteraz zúčastňovala na akčných megahitoch ako Avengers: Endgame, Thor: Ragnarok alebo Avengers: Infinity War. Premiéra filmu je momentálne stanovená na apríl 2022.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close