Zábava

JK Rowlingová sa priamo nepodieľa na vývoji Rokfortského dedičstva a je pravdepodobne spôsobená jej transfúznymi prejavmi

Posledná prezentácia PS5 potešila fanúšikov Harryho Pottera, pretože po mnohých rokoch priniesla ohlásenie novej AAA hry z tohto sveta, ktorá nesie menoRokfortské dedičstvo. Pôvodná autorka tohto sveta, JK Rowling, založená pod taktovkou Avalanche a Portkey Games, sa na vývoji priamo nepodieľa. Informácie poskytol samotný Warner v sekcii FAQ:

„JK Rowlingová sa nebude priamo podieľať na vzniku hry. Jej mimoriadny rukopis je základom pre všetky projekty vo svete arodeans. Bradavická dedičná taška nie je novým príbehom.“

NewHogwarts Legacy je RPG zasadené do otvoreného sveta, ktoré prinesie udalosti okolo Rokfortu v 19. storočí, teda ešte predtým, ktoré sa odohrávali vo Fantastických zvieratách a pôvodnej sérii Sri Potter. Samotná autorka Potteroviek Rowlingová je v skutočnosti kontroverzná ohľadom svojich opakovaných satransfbných prejavov na Twitteri. Svoju nevôľu prejavila na adrese priečnikov, ktorých označila za zverenca.

Neskr priniesol do tejto temnoty sarkastický blog a jej výroky ju viedli k tomu, že ju označila ako TERF (trans vylučujúca radikálna feministka), radikálna feministka, ktorá výrazne vyhráva voi trans uom. Mono je tiež prekvapujúca, pretože jej najnovšia kniha pojednáva o mužovi, ktorý sa kvôli vniknutiu maskuje za ženu.

Aktuálna situácia okolo Rowlingovej rozdeľuje komunitu fanúšikov Harryho Pottera a niektorí z nich sa jej zastávajú, v dvoch rukách rovnako ako Warner. keďže fanatická komunita dokonca žiada bojkot hry, al tvrdí, že by bolo nefér, keby supy plakali pre autorove tvrdenia.

READ  V Českej republike a na Slovensku je na vzostupe denná infekcia kovitom-19

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close