Zábava

Každá zrušená a končiaca sa televízna relácia ohlásená v roku 2022

Tento zoznam obsahuje, ktorých siete oznámili zrušenie v roku 2022, aj keď relácia nevysiela svoju poslednú sezónu až do roku 2023.

V roku 2022 pokračujeme v prevádzkovaní všetkých televíznych relácií, ktoré boli zrušené alebo ohlásené ako končiace. Niektoré z najnovších relácií na bloku sú Blockbuster od Netflixu (áno, Netflix to dostal dvakrát) a Minx na HBO Max. Televízne relácie môžu byť zrušené z viacerých dôvodov: hodnotenia, rozpočet, problémy s obsadením a zákulisné rozhodnutia manažmentu, ktorým úplne nerozumieme.

Na druhej strane série ako Stranger Things od Netflixu a The Flash od The CW oznámili svoje ukončenie skoro, čo umožnilo obom predstaveniam skončiť podľa vlastných podmienok a vytvoriť finále série s uspokojivým koncom.

Pozrite si galériu nižšie a pozrite si všetky ohlásené zrušené alebo končiace predstavenia v roku 2022:

Tu je to, čo Duffer Brothers hovoria o ukončení svojej epickej série s 5. sezónou:

„Pred siedmimi rokmi sme naplánovali celý príbeh pre Stranger Things,“ povedali Duffer Brothers. „V tom čase sme predpovedali, že príbeh bude trvať štyri až päť sezón. Bolo to príliš veľké na to, aby sme hovorili o štyroch, ale – ako čoskoro uvidíte – teraz sa ponáhľame k nášmu finále. 4. sezóna je konečná.“ sezóna; 5. sezóna bude posledná.“

Najnovšiu a najväčšiu svetovú zábavu nájdete v našich recenziách Enola Homes 2, Blockbuster Season 1 a Western Front All Quiet.

Chcete si pozrieť niečo nové? Pozrite si teraz tie najlepšie filmy na Netflixe.

READ  Pred vstupom Kosova do NATO musí Srbsko implementovať mierovú dohodu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close