Technológie

Konferencia AI & MedTech CEE: Transformácia zdravotnej starostlivosti prostredníctvom medicínskych inovácií

Konferencia AI ​​& MedTech CEE je vo svojom treťom vydaní 6. júna 2023 a spája lídrov, expertov a odborníkov na medicínske inovácie, aby diskutovali o kľúčových témach súvisiacich s novými technológiami v sektore zdravotníctva.

Konferencia AI ​​& MedTech CEE je jediným podujatím v strednej a východnej Európe. Slúži ako fórum na výmenu poznatkov, skúseností a osvedčených postupov. Ponúka jedinečnú príležitosť vypočuť si popredných odborníkov v danej oblasti, nadviazať kontakt s odborníkmi a dozvedieť sa o najnovšom vývoji v oblasti medicínskych inovácií v poľskom a zahraničnom sektore zdravotníctva.

„Vďaka pokrokom v technológiách majú teraz zdravotníci prístup k obrovskému množstvu údajov a zdrojov, čo im umožňuje robiť informovanejšie rozhodnutia a poskytovať personalizovanejšiu starostlivosť. Od elektronických zdravotných záznamov a telemedicíny až po pokročilé diagnostické a liečebné nástroje založené na umelej inteligencii.“ Najnovšie pokroky v medicínskych inováciách a digitálnych technológiách Zlepšením môžeme vytvoriť na pacienta orientovaný a nákladovo efektívny systém zdravotnej starostlivosti, z ktorého budú mať prospech všetci,“ hovorí Ligia Kornowska, výkonná riaditeľka Poľskej nemocničnej federácie a vedúca AI v Health Alliance. .

Výhody medicínskych inovácií sú jasné. Napriek tomu však cesta k úplnému prijatiu medicínskych inovácií v sektore zdravotníctva nie je bez problémov. Zámerom tejto konferencie je poukázať na to, čo nás ešte čaká na ceste digitálnej revolúcie, aké problémy treba riešiť, čo sme doteraz dosiahli s medicínskymi inováciami a ako prekonávať technologické prekážky s využitím najnovších trendov. rozvoj.

Minuloročného ročníka konferencie, ktorú každoročne organizuje Poľská nemocničná federácia, AI ́s Health Alliance a InHealth Experts Group, sa zúčastnili desiatky rečníkov a panelistov, ako aj hostia z krajín ako Slovensko, Anglicko atď. Napríklad Maďarsko, India, Taliansko, Francúzsko a Nemecko. Tento rok budeme hostiť veľké množstvo delegátov aj zo zahraničia.

Bol zriadený aj projektový výbor konferencie, v ktorom sú zástupcovia verejnosti – poľského ministerstva zdravotníctva, ministerstva zdravotníctva SR, e-Health centra v Poľsku, Európskej komisie a Poľského inštitútu pre medicínsky výskum – s najviac dôležité priemyselné organizácie – ECHAlliance, e-Estonia, Geneva Sustainability Center prevádzkované Medzinárodnou alianciou nemocníc.

READ  Toto sú prvé unboxingové videá nových počítačov Mac s čipom M1!

Konferencia je bezplatná a otvorená pre každého, kto sa zaujíma o budúcnosť AI a zdravotníctva. Účastníci budú mať príležitosť nadviazať kontakt s odborníkmi v danej oblasti, zúčastniť sa informatívnych stretnutí a panelových diskusií a vypočuť si odborníkov z celého sveta.

Tí, ktorí sa chcú zúčastniť, sa môžu zaregistrovať na webovej stránke: aiwzdrowiu.pl.


Tento obsah vytvára náš členský klub v spolupráci s partnerskou spoločnosťou. Náš členský program pomáha spoločnostiam rozširovať ich digitálnu prítomnosť a posilňovať myšlienkové vedenie ich odborníkov. Viac sa dozviete tu.


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close