Zábava

Krásna misa na Farme veľa získala: 12 kíl navyše … Stále ju nemohla stratiť!


A je rozhodnuté! Veľké finále markizáckej Farmy: TOTO je víťaz!


Xénia Gregušová nie je prvou finalistkou markizáckej reality šou Farma, ktorá počas svojich mesiacov na televíznej farme výrazne pribrala. Mnoho skalných divákov si určite pamätá premenu Jany Hrmovej, ktorá je dnes úspešnou beauty blogerkou. V čase, keď bojovala v televíznej šou, bola poriadne unavená.

A niet sa čomu čudovať. Finalisti neustále jedia vysokokalorické jedlá, napríklad pšeničné placky. V kombinácii so stresom, ktorý k súťaži prirodzene patrí, sa kilá nalepili na súťažiacich jedna radosť. A výnimkou nebola ani krásna finalistka Miss Universe SR 2018. Koľko vlastne získala?

Xénia Gregušová sa po príchode na Farmu pýšila štíhlou postavou.
Krásna miska na farme

Zdroj: TV Markíza

„Toto je pravdepodobne jedna z najbežnejších otázok, ktoré mi kladieš. Pribral som 11 kíl, 11,8. Vlastne takmer 12, ale pomaly to klesá,“ Na Instagrame priznala Gregušová, ktorú v piatkovom finále pobúrila postava schudnutej váhy. Stále však nemá späť svoju pôvodnú postavu.

„Keď som išiel na Farmu, mal som 54 kíl, keď som vyšiel z Farmy, mal som 65,8 a vo finále som mal 58,9 – 59,“ netajil čerstvého víťaza 12. ročníka reality šou, ktorý sa upravenou stravou a cvičením dostáva späť do formy.

„Prestal som hlavne jesť hlúposti, nejedol som sladkosti ani pečivo, len som pil čistú vodu, veľa čistej vody a behal som … behal som veľa.“ priznala Xénia, ktorá sa aj vďaka tancu, ktorému sa od malička aktívne venuje, dostáva k pôvodným krivkám niečo, čo nevidieť.

Počas Farmy Xenia viditeľne pribrala.
Krásna miska na farme

Zdroj: Tv Markíza

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close