Kuzmova vs. Dart Live Streaming & Predpoveď na 2021 WTA Monterrey Open

Victoria Kuzmova - Lela Fernandez naživo
Fotografický kredit: si.robi

Slovenská Victoria Kuzmová bude v stredu 17. marca v 2. kole WTA Monterrey Open čeliť Veľkej Británii s Harriet Dart. Zápas ešte nie je naplánovaný. Získajte jej ukážku, priame tipy a tipy s možnosťami živého vysielania tohto turnaja Victoria Kuzmova proti Harriet Dart Tournament.

Chcete sledovať živé vysielanie 2021 WTA Montessori online?

• Pre fanúšikov tenisu Veľká Británia, Európa, Austrália & Inde Ak sa chcete pozerať na ATP a WTA tenis naživo, choďte na bet365> Tenis> Živé vysielanie *.
  • Získajte všetky ďalšie možnosti priameho prenosu WTA Monterey Open 2021 tu

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Zamierte na Victoria Kuzmova v. Harriet Dart Head

Kuzmová vedie obrátene 2: 0, keď v roku 2016 porazila v Antalyi jednostranne Britániu vo veľmi tesnej trojsetovej bitke v minuloročnej kvalifikácii Pet Cup.

Prečítajte si aj toto:

Kuzmová zhadzuje minulý tohydrát

Slovenská Victoria Kuzmová porazila v pondelok v prvom kole posledného kola turnaja Monterrey Open USA Caroline Tolhideovú po svojom prvom víťazstve, keď skončila na 104. mieste na svete.

Dvadsaťdvaročný mladík, ktorý od vlaňajšej prehry vo štvrťfinále v Lyone nevyhral veľkú remízu, napokon prehral osem zápasov (v hlavnej remíze) so svetovým rekordom 6: 3, 6: 1. 155.

Kuzmová zachránila dva brejkbaly, ktorým v zápase čelil, premenila štyri zo šiestich šancí na brejky a zápas vyhrala za hodinu a šesť minút.

Slovenská pravačka, ktorá začiatkom tohto mesiaca vyhrala vo štvorhre Lyon Open titul s Arantzou Rousseauovou, vstúpila do turnaja v roku 2021 s bilanciou dvojhry 0: 3.

Klasická sezóna v údolí Yarra Valley sa začala pádom Austrálčanky Darie Gavrilovej a Kuzmova vypadla v prvom kole na Australian Open (pre Arnu Sabalenkovú) a Leon Open (podľahol Camile Georgi).

READ  Majstrovstvá sveta juniorov 3 hviezdy: Ratty, Maisak a Hughes Star Day 1

Po slušnom roku 2019 bola Kuzmová, ktorá v treťom kole postúpila do štvrťfinále French Open, v roku 2020 v zlej forme.

Pred minuloročnou prestávkou mal na konte niekoľko výhier vrátane nájazdu na posledných osem v Lyone, ale od obnovenia turné vyhral iba jeden tenisový turnaj, kvalifikačné kolo na Western and Southern Open, predtým prehral deväť za sebou začiatok Montreal Open. Vrátane súťaže TF).

Dart omráči Watsona

Kuzmovú v stredu čaká svetová jednotka 153 Harriet Dartová, ktorá v utorok v úvodnom kole zvíťazila nad piatou nasadenou Heather Watsonovou.

Ako šťastný porazený Dart premenil všetky svoje prestávky a porazil ostatných Britov 6-4, 7-6 (7-1) za hodinu a 39 minút.

Dvadsaťštyriročný mladík, ktorý sa v roku 2019 dostal do tretieho kola Wimbledonu, bojuje od vlaňajšieho Australian Open s kvalifikáciou do hlavného ťahu udalostí, kde sa kvalifikoval nielen do hlavnej remízy, ale vyhral aj prvé kolo. pred pádom k Mizaki Toy, Simona Halep.

Očakával úspech na úrovni IDF, ktorý sa v októbri dostal do finále vo Francúzsku a skončil na druhom mieste za prvou nasadenou Kiou Canepi.

Tento rok sa mu nepodarilo kvalifikovať na Australian Open a Lyon Open, keď sa kvalifikoval do prvého kola. Minulý týždeň vyhral svoju prvú kvalifikáciu v Guadalajare, v ďalšom kole však podľahol Astra Sharma. Sharma ju vyradila v prvom kole hlavnej remízy po tom, čo do nej vstúpila Británie ako šťastný porazený.

V Monterrey porazila Dart v kvalifikácii prvého kola Sarah Erraniovú, potom prešla ku kolumbijskej Maria Osorio Serrano. Opäť však nešťastne zlyhal, tentoraz v úvodnom kole spôsobil veľkú ľútosť.

Kuzmova v Dart Predikcia a tip

Je to bitka medzi dvoma hráčmi bojujúcimi za stabilitu dvojhry. Slovenčina má však malú rezervu. Zatiaľ sa neobjavila proti Británii a mala by byť úplne proti nej.

READ  Senators prekonali šesťzápasovú víťaznú sériu Conoxu víťazstvom v rozstreloch 4:3

Tip: Kuzmová vyhrať: 4/5 (bet365)

2021 WTA Monterrey Open sa uskutoční od 14. do 21. marca. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.