šport

Kto je hviezda Italian Open Rebecca Srumková? Všetko, čo potrebujete vedieť o vojne zrakovo postihnutých Slovákov

A ak existuje lepší príklad 'hoďte ma vlkom a ja sa vrátim' ako Slovenka Rebecca Šramková! Dnes ona 2024 Italian Open je v správach pre jeho neuveriteľný výkon. Aktuálne vyhral 5 zápasov a vytvoril rekord Tu V súboji R32 v Ríme zdolala Američanku Sophiu Keninovú 6-4,4-6,6-4. Ak sa však pozrieme na jej príbeh z minulosti, Šrámková musela prekonať zrakové postihnutie a zranenia, aby sa dostala tam, kde je dnes. Tam je jej cesta Naozaj Príbeh, ktorý stojí za to povedať!

27-ročná slovenská tenistka Debutoval na veľkom turnaji na okruhu ITF V máji 2012. Ona je a Iba potom 15-ročný, keď sa zúčastnil turnaja v hodnote 10 000 $ v slovinskom Velanje. Rebecca Šramková okúsila svoj prvý ITF titul na antuke v roku 2013 na turnaji Vrnjacka Banja $10K. Na svojom prvom turnaji WTA hrala o dva roky neskôr v kvalifikácii v Nottinghame a potom sa v roku 2016 prvýkrát prebojovala do top 200. pravá ruka Zručný Slovenská tenistka sa na Australian Open 2017 dostala prvýkrát v kariére do hlavného grandslamového kola.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

V súčasnosti je trénerom Bývalým slovenským tenisom hráč, Milan Martinik. Vyhrala Šrámková Celkom Vo svojej kariére doteraz získal 13 titulov na ITF A jej Najvyššia priečka je 111. Bola obrovským hitom titul svojej kariéry Na Open de Biarritz 2016 (turnaj 100 000 $). Šrámková debutovala na okruhu WTA 1000 na turnaji BNP Paribas Open 2024 v Indian Wells. Tento rok však ona Veľmi zaujímavé Doteraz v Ríme. Rebeka Šrámková dokázala vyhrať zápas hlavného ťahu piatykrát v kariére. Bude Rím štátom, na ktorý celé tie roky hľadela? Čas ukáže!

Keď už hovoríme o čase, Výborne Šrámková má za sebou roky ťažké časy, keď bojovala s mnohými mimosúdnymi problémami. Narodila sa so slabým zrakom na ľavé oko. naozaj, Chcela sa tenisu venovať ako športu objednať Zlepšite jej koordináciu ruka-oko. opisuje ju situáciu Povedala, „Neviem, ako vidieť to dobré. Skúšal som nosiť kontaktné šošovky. Ale vízia tam bola Nie v takom rozsahu Rôzne A Nezniesol som ten pocit. Nielen toVážne zranenie chrbta ju v roku 2017 vyradilo z hry na značný čas.

Opísala svoje problémy s kondíciou v priebehu rokov, “Potom som mal problém s ramenom s môj žalúdok Keď som začal hrať dobre Opäť Mal som stresovú zlomeninu nohy. To bolo pred dvoma rokmi. V roku 2022 som mal operáciu. Moja kosť bola na tri kusy a vybrali mi dva kusy. ok, Trvalo ďalšie tri mesiace, kým sa zotavil. Na každý západ slnka však vždy pripadá východ slnka. Teraz je na pokraji prieniku do prvej stovky. Splnený sen tejto mladej slovenskej tenisovej hviezdy!

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

„Chcem ním byť“ – Rebecca Šramková je odhodlaná presadiť sa. Najväčší úrovne hra

Ani po všetkých týchto útrapách ma nikdy nenapadlo vzdať sa! Čo ju však drží? povedala Šrámková.Chcem byť niekto. Preto robíme túto hru – niekto musí byť. Vidíš, že všetky ostatné dievčatá okolo teba bojujú za to, aby si niekto bol, a chceš to tiež. To ma poháňa.Vie, že môže konkurovať veľkým hráčom A ona A chce vyhrať atď Veľké zápasy v najbližších dňoch.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Šrámková je veľkou fanúšičkou Sereny Williamsovej a vyrastala na jej hre. Na turné so sebou nosí malú hračku vlka. Toto všetko sú postavy, ktoré zobrazujú divokého bojového ducha, Ona je niečo chce si podať injekciu Ako aj. V čase mimo kurtu Rebecca Šramková rada maľuje, aby si uvoľnila myseľ. Podeľte sa o svoje myšlienky o vzostupe tejto slovenskej tenisovej hviezdy cez toľké nepriazeň osudu.

Okamžite dostanete upozornenia na to, čo je aktuálne tenis Príbehy od Googlu! Kliknite a klepnite na Nasledujte nás Modrá hviezda.

Nasleduj nás

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close