šport

Kyrgios – Ferreira Silva naživo vysielali a predpovedali na Australian Open 2021

Nick Kyrgios - Frederico Ferreira Silva Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Svetová jednotka č. 47, Nick Kyrgios, Austrálčan, sa v pondelok 8. februára o 10.00 h miestneho času (23.00 h PSD alebo 18.00 h) stretne s kvalifikáciou Portugalska Frederico Ferreira Silvu v prvom kole Australian Open. Východný čas deň predtým). Získajte jeho ukážku, priame zápasy a tipy s možnosťami živého vysielania tohto zápasu Nicka Kyrgiosa – Frederico Ferreira Silvu.

Chcete sledovať priame prenosy na Australian Open 2021 online?

  • Pre fanúšikov tenisu Veľká Británia, Európa, Austrália & Inde Ak sa chcete pozerať na ATP a WTA tenis naživo, choďte na bet365> Tenis> Živé vysielanie *.
  • Získajte všetky ďalšie možnosti priameho prenosu na Australian Open 2021 tu

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Na čele s Nickom Kyrgiosom proti Frederico Ferreira Silvu

Toto je prvé stretnutie 25-ročného mladíka.

Prečítajte si aj toto:

Kyrgios prechladne a bojuje s bolesťou v horúcich prípadoch

Nick Kyrgios vstupuje na Australian Open a do akcie sa vracia po takmer ročnom odstupe so zmiešanými výsledkami.

Murray tento týždeň odštartoval trojsetovú víťaznú sezónu proti Francúzovi Alexandrovi Mllerovi na turnaji Murray River Open, keď Austrálčan Nick Kyrgios v ďalšom kole porazil Harryho Burchiera, aby si pripísal druhé víťazstvo na turnaji.

Bývalá svetová jednotka 13, ktorá mala v 32. kole malé problémy s vyslaním nízko umiestnených Austrálčanov, v 16. kole bojovala proti Borna Goric a nakoniec zakotvila v dvoch setoch proti Chorvátovi.

Kyrgios sa sťažoval na bolesť v ľavom kolene, keď sa nedostal do rytmu proti Corymu zo štvrtého miesta, ktorý obsadil posledných osem, ale nakoniec podľahol Britovi Danovi Evansovi.

Kyrgios, ktorý je známy svojou krátkozrakosťou, urobil tento týždeň určité rozšírenie. Proti Portugalcovi sa pohádal s rozhodcom za to, že bol vyzvaný k chybe nohy, a krátko nato opustil kurt, než sa vrátil a zápas dohral.

READ  Sky a CANAL+ Group uzatvárajú nové vysielacie partnerstvá s WTA

Proti Gorikovi použil nevhodný jazyk, rozbil raketu a dokonca hádzal na prázdne stojany. Počas zápasu dostal niekoľko varovaní a za neefektívne správanie dostal dokonca bodový trest.

Dvadsaťpäťročný mladík, šesťnásobný šampión a trojnásobný finalista na turné, sa vlani pred odchodom do Rafaela Nadala dostal do štvrtého kola Australian Open.

Jeho najlepší výkon na melbournskom slame postúpil do druhého veľkého štvrťfinále v roku 2015, rok po dosiahnutí rovnakej fázy vo Wimbledone. Odvtedy sa ho Kyrgios snažil prehĺbiť v Majors.

Keď sa v pondelok postaví pred súd, bude zaujímavé zistiť, či vykazuje známky bolesti, ktorú pociťoval proti Cory, a či dokáže zastaviť hnev, keď začína svoju ôsmu kampaň na Australian Open.

Silva robí prvý ťah main durom prvýkrát

Frederico Ferreira Silva, málo známy Portugalčan, ktorý sa v pondelok stretol s Kyrgiosom, sa kvalifikoval do svojej prvej veľkej remízy v Majors po víťazstve vo všetkých svojich troch kvalifikačných kolách v Dauhá.

V nasledujúcom zápase porazila svetová jednotka 184 vo dvojhre slovenského Lucasa Laga skokom zo setu nad Srbom Nikolom Milojevičom.

V záverečnom kvalifikačnom kole Silva zvíťazila nad Francúzom Gregorym Barreom v dvoch setoch, aby si rezervovala lístok do Melbourne.

Portugalský ľavák, ktorý má na seniorskej úrovni rekord v kariére 5: 7, podľahol v dvoch setoch českému Jiřímu Wesleymu, ktorý začiatkom tohto týždňa hral na turnaji Murray River Open.

Kyrgios – Ferreira Silva Predpoveď a tip

Ak je Kyrgios bezbolestný a má správne naladenie, malo by to dať Austrálčanom trojsetovú výhru. Táto kombinácia je však tvrdá a môžeme vidieť boj o Austrálčanov.

Tip: Viac ako 33,5 hry v turnaji: 5/6 (bet365)

2021 Australian Open sa uskutoční 8. až 21. februára. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close