šport

Zápasy FK TSC a Liverpoolu potvrdili funkcionári zápasu

Liverpool proti West Hamu United
Premier League, Anfield, nedeľa 24. septembra 2023, 14:00 BST

Rozhodca: Chris Kavanagh
Asistenti rozhodcov: Matt Wilke a Mark Scholes
Štvrtý dôstojník: Craig Pawson
VAR: David Goode
Asistencia VAR: Nick Greenhalgh

Chris Kavanagh V nedeľu bude odbavovať zápas West Ham United vonku v Premier League s Liverpoolom.

The Hammers cestujú na Anfield tento víkend a Kavanagh z Ashton-under-Lyne povedie tím rozhodcov pre nedeľný zápas.

38-ročný hráč začal svoju rozhodcovskú kariéru vo veku 13 rokov a v roku 2012 postúpil do Národnej ligy. V roku 2014 začal pôsobiť v anglickej futbalovej lige a bol pozvaný do výberovej komisie rozhodcov, a teda do Premier League. , v roku 2017.

Kavanagh najmä rozhodoval vo finále play-off EFL Championship 2020/21 medzi Brentfordom a Swansea City AFC, ktoré Bees vyhrali 2:0, a v nedeľu bude rozhodovať prvý zápas Premier League v sezóne.

V minulej sezóne odohral v Premier League 13 zápasov vrátane štyroch vo West Hame; Domáca výhra 3:1 proti Fulhamu a októbrová prehra na pôde Manchestru United, marcová remíza s Aston Villou 1:1 a aprílová prehra s Liverpoolom.

Kavanagha budú podporovať asistenti rozhodcov Matt Wilke A Mark Scholes. Wilke spolupracoval s Kawangom v nedeľu na EFL Championship, pri výhre Leeds United 3:0 na ihrisku Millwallu a v minulej sezóne pôsobil aj ako asistent rozhodcu v 23 zápasoch Premier League.

Wilkes, diagnostikovaný koncom roka 2019 a po návrate do Premier League vo februári 2022, si v minulej sezóne získal pozornosť národných médií, keď odvážne diskutoval o svojom boji s Hodgkinovým lymfómom.

Scholes medzitým v tejto sezóne odohral tri zápasy Premier League a od sezóny 2008/09 pôsobí v najvyššej anglickej súťaži.

Už po tretíkrát v tejto sezóne Craig Pawson Štvrtým rozhodcom tohto zápasu bude West Ham United. Pawson sa podieľal na víťazstve Hammers 2:1 v Luton Town a ich víťazstve 3:1 nad Chelsea na londýnskom štadióne 20. augusta 2023. V tejto sezóne rozhodoval aj tri zápasy Premier League; Manchester City vyhral 3:0 na ihrisku Burnley, Wolverhampton Wanderers vyhral 1:0 na ihrisku Evertonu a Newcastle vyhral nad Brentfordom 1:0.

READ  Marin Cilic silné pole na Tata Open Maharashtra

Medzitým video asistent rozhodcu riadi povinnosti David Goode. Goode mal na starosti aj VAR pri výhre Irons 3:1 na ihrisku Brighton & Hove Albion a bol tiež funkcionárom zápasu vo finále EFL Cup 2023 medzi Manchestrom United a Newcastle United.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close