šport

Larionov: Connaught bude „najlepším chlapom“ Podcols v roku 2021 juniorov sveta

„Nepochybujem o tom, že je vedúcim tímu a je to chlap, ktorý zvláda tlak.“

Toto je nepárne obdobie pre najlepšie očakávanie Vancouveru Canucks.

Vasilij Podcolsin za SKA Petrohrad v KHL nehromadil presne body, čo spôsobilo určité obavy fanúšikom Canucks, ktorí sledujú budúci bodový súčet. Tento nedostatok v produkcii môže byť spôsobený nedostatkom príležitostí, pretože jeho tím nemá záujem poskytnúť tínedžerovi čas na ľad alebo presilovú hru, najmä ak nie je jasné, že odíde do NHL.

Je to veľmi vzrušujúce pre blížiace sa majstrovstvá sveta juniorov 2021, ktoré sú určené pre fanúšikov Podcolsinu a Canucks. Namiesto pochovania vo štvrtom rade bude Podkolskin predným a stredným kapitánom Ruska.

Ruským hlavným trénerom pre svetových juniorov je bývalý Kanak Igor Larionov, tiež známy ako „profesor“ počas svojich hráčskych čias. Larionov predtým otvorene chválil Podcolsina, Porovnáva ho s „mladým Markom Messierom“. Loryanov, ktorý sa tento rok prihlásil do sveta juniorov, načrtol svoje očakávania týkajúce sa mladej sily Rozhovor s TSN.

„Nepochybujem o tom, že je vedúcim tímu. Je to človek, ktorý dokáže zvládať stres. Môže pre svoj tím urobiť veľa dobrých malých vecí,“ uviedol Larionov. „Pre mňa, keď sa Vasilij vráti do tretieho ročníka svetových juniorov, očakávam, že bude skvelým chlapom a chlapom, ktorý povedie ruský juniorský tím.“

KHL pre trénerov.

„Je to pre mňa jedna z najväčších úloh, keď dostanem chlapcov z tímov KHL,“ uviedol Larionov. „Sú veľmi prísni.“ Pretože sú mladí, tréneri na nich neustále vyvíjajú tlak a nehrajú na chlapcov, aby robili chyby. Keď sa mi dostanú do rúk národné juniorské mužstvo, nechal som chlapcov hrať ako chlapcov, vytváram nejaké príležitosti a robím niektoré z vecí, ktoré robili ako dieťa. “

Zatiaľ tento prístup funguje pre podcolsin. Podkolsin, ktorý hral s ruským juniorským tímom na turnaji Karjala Cup proti mužom, bol vynikajúci a v troch dueloch nazbieral päť bodov, vrátane herného asistencie a rozstrelu vo finále.

Ak bude k dispozícii ukážka toho, ako bude vystupovať vo World Juniors, malo by to utíšiť niektoré pochybnosti Podcols.

„Mám rád Vasilija,“ povedal Larionov. „Jeho úroveň zručností je na prvom mieste. Niekedy dokáže o niečo viac, ale teraz bude mať dobrý center, takže si teraz myslím, že svoju prácu bude robiť efektívnejšie a efektívnejšie.“

V vstupnom drafte NHL 2020 sa očakáva, že Toronto bude hrať v prvej rade 15. celkového výberu javorových listov, Rodiona Amirova a centra výberu druhého kola Marata Kuznuttinova z Minnesota Wilderness. Amirov bude súťažiť na svojom druhom svetovom šampionáte juniorov, pričom to bude prvý zápas pre 18-ročného Kuznuttina.

Larionov navrhol získať tím Hrajte štýl podobný tomu, ktorý mal s Detroitom Red Wings Slávna „ruská päťka“ hrala očarujúce hru s držaním dolára s rýchlym ovládnutím a inteligentným pohybom. Ak to Rusko dokáže, svetoví mladší diváci prídu na skutočnú hostinu.

Zápas sa začína na Štedrý deň, o 18:30 nastúpi ruský tím proti USA.

Pred začiatkom súťaže DHhearts sa D.S.N. Nastúpia BST 21. decembra o 18:30 a proti Kanade 23. decembra o 15:00.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close